MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-04-2021 12:26   Güncelleme : 12-04-2021 12:26

Ünlü Şarkıcı Şimal Meme Kanserine Yakalandı

Kadınlarda görülen ve ölümcül sonuçları olabilen meme kanserine bir ünlü ismin daha yakalandığı öğrenildi. Şarkıları ile beğeni toplayan Şimal’in meme kanserine yakalandığı açıklandı. Teşhis sonrasında kemoterapi almaya başlayan 34 yaşındaki şarkıcı Şimal, durum ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kadınlara seslenen Şimal “Dışımı süslemeye çalışırken içimi unutmuşum, lütfen benim gibi bu durumu ihmal etmeyin,” dedi.

Ünlü Şarkıcı Şimal Meme Kanserine Yakalandı

En son Canan Ergüder’in meme kanserine yakalanması sonrasında ünlüler dünyasında bir ismin daha meme kanseri olduğu anlaşıldı. Geçen hafta yeni single’ını dinleyicileri ile buluşturmayı hedefleyen Şimal’in meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Durumu ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yayınladı.

“Kendime Çok Kızgın Hissediyorum”

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda nasıl kansere yakalandığından bahsetti. Yapılan biyopsi sonrasında meme kanseri teşhisi ile kemoterapiye başlayan Şimal’in yayınladığı fotoğraflarda da saçlarını kestirdiği görüldü. Konuyla ilgili olarak ise “Her ne kadar bu türden konularda bilinçli olduğumuzu sansak da bazen bazı şeyleri erteleme yoluna gidiyormuşuz. Dışımı süslerken içime bakmayı unutmuşum. Bu konuda çok kızgınım. Çok küçük bir kitle halindeyken kendimi ertelemiş olduğum için şimdi tedavi görmem gerekiyor,” dedi.

Ayrıca Şimal kadınlara seslenmeyi de ihmal etmedi. Şimal şu ifadelere yer verdi: “Tüm kadınlarımız erken teşhis yaptırmaları gerekiyor. Bunun için de kendi muayenelerini yapmayı öğrenmeliler. Lütfen, siz de benim gibi kendinizi ertelemeyin!” şeklinde bahsetti.

Devam Eden Tedavi Sürecinden Bahsedecek

Şimal ayrıca hastalığının gelişim ve tedavi sürecinin ilerleme aşamalarından da sosyal medya hesabı üzerinden sevenlerine haber vereceğini belirtti. Ünlü şarkıcı “Sizlerle bu aşamaların hepsini doğru bir şekilde paylaşmış olacağım. Bir yere kaybolmuyorum merak etmeyin. İnanıyorum ki çok daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımı hep birlikte söyleyebileceğiz,” dedi.

Yakın zamanda bir başka meme kanseri teşhisi koyulan Canan Ergüder de gelişmeleri sosyal medya hesabından yayınlıyor. Ergüder’in de tedavi süreci başlamıştı. Konuyla ilgili olarak Ergüder “Merak etmeyin, tedaviler iyi şekilde devam ediyor. Yakın zamanda iyileşeceğimi umuyorum. Tedavimin izin verdiği ölçüye kadar da çalışmalarıma devam edeceğim. Benimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum,” ifadelerini geçen günlerde sosyal medya hesabından paylaşmıştı.