MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-04-2021 17:00   Güncelleme : 07-04-2021 17:00

Ünlü Sunucu Ece Erken Oğlunun Doğum Gününü Kutladı

Ünlü sunucu ve oyuncu Ece Erken’in Serkan Uçar ile evliliğinden dünyaya gelen oğlunun doğum günü kutlandı. Eymen ismindeki oğlu 7 yaşına bastı. Oğlunun doğum günü için duygusal bir mesaj yayınlayan Erken: “Oğlum için belki mükemmel bir anne değilim ama elimden geldiğince iyi bir anne olmaya çalışıyorum ve çalışacağım,” ifadelerini kullandı. 7 yaşına gelen oğlunu çok sevdiğini ve her zaman seveceğini de belirten Erken her zaman yan yana olacaklarını belirtti.

Ünlü Sunucu Ece Erken Oğlunun Doğum Gününü Kutladı

Ünlü sunucu Erken’in paylaşımına kısa sürede sosyal medyadan olumlu yorumlar gelirken, sunucunun takipçileri de oğlu Eymen’in doğum gününü kutladılar. Oğluna dair kullandığı ifadeler ile duygusal bir hava yaratan Erken’in paylaşımı çok sayıda beğeni de aldı.

“Seni Tek Başıma Büyüttüm Gibi Gözükse de…”

2014 yılında iş insanı Serkan Uçar ile nikah masasına oturmuş olan Ece Erken’in evliliği 2015 yılında sona ermişti. Bu evlilikten bir çocuk sahibi olan Erken, oğlu Eymen’in yedinci yaş gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutladı. Erken yaptığı paylaşımda duygusal ve samimi ifadelere yer verirken, aynı zamanda oğlu ile çekindiği fotoğraflara da yer verdi. Erken paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Benin canım, biricik, gözümün nuru, yol, hayat arkadaşım. 7 Nisan geldi. Yediden gün alıyorsun. Her anı dolu şekilde geçen altı yıl ne çabuk geride kaldı? Her anını yakaladığım, beraber bu zamanı geçirdiğim için şükür ediyorum. Tek başıma seni büyüttüm gibi gözükse de kendi annemin ve babamın hakkını da hiçbir zaman ödeyemem,” dedi.

“İyi Bir Anne Olmaya Çalışıyorum”

Erken açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Allah onlardan razı olsun. Beni hiçbir an bu süreçte yalnız bırakmadılar. Ağabeyim ve ailesi de uzaktan her zaman destek olmayı sürdüler ve küçük Eymen’i bu yaşına kadar getirebildik. Oğlum ve tüm çocuklar daha nice ve sağlıklı yıllara gelirler umarım. Rabbimin değerli emaneti olan oğluma belki iyi bir anne olamadım ama elimden geldiğince iyi bir anne olmaya çalışıyorum ve çalışacağım. İyi ki doğdun canım oğlum,” ifadelerine yer verdi.