MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-03-2021 23:22   Güncelleme : 19-03-2021 23:22

Ünlü Sunucu Saba Tümer, Neden Çocuk İstemediğini Anlattı

Ünlü sunucu Saba Tümer, Çocuk sahibi olmak istememesinin sebebini katıldığı bir programda anlattı. Bu kararında yaşadıklarının büyük bir etkisi olduğunu söyleyen Tümer, " Ben öldüğümde üzülmesin diye çocuk yapmayı hiç istemedim. " dedi.

Ünlü Sunucu Saba Tümer, Neden Çocuk İstemediğini Anlattı

Ünlü Sunucu Saba Tümer, Neden Çocuk İstemediğini Anlattı

Ünlü sunucu Saba Tümer, Çocuk sahibi olmak istememesinin sebebini katıldığı bir programda anlattı. Bu kararında yaşadıklarının büyük bir etkisi olduğunu söyleyen Tümer, " Ben öldüğümde üzülmesin diye çocuk yapmayı hiç istemedim. " dedi. Saba Tümer konuk olduğu katarsis programında hayatı ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Annesinin kaybından sonra hızlı büyüdüğüne değindi.

Neden Çocuk İstemediğini Anlattı

Ünlü sunucu kendisini etkileyen olayları şöyle anlattı: "Çocukluk fotoğraflarıma baktığımda, kendime ne kadarda mutluymuşuz diyorum. Sonra düşünüp mutluluk bu muydu diye sorguluyorum. Aslında bu durumla birçok soruda beraberinde geliyor. Bir taraftan aile olarak düşünüyorum, bir yandan kişisel hayat mücadelesi aklıma geliyor.  Bu sebeplerden dolayı çocuk doğurmayı hiç düşünmedim”

"Aile olduğunuz zaman belirli bir süreye kadar çocuğunuzun yanında durursunuz, ancak bu durum bir yere kadar devam eder. Sonrası ise belirsiz. Annem vefat ettiğinde teyzem ben çocuğum olduğunda bu acıyı yaşamasın diye evlenmedim demişti.  Bu nedenle bende çocuk yapmayı düşünmedim. Çocuğum olursa ona böyle bir durum ile kötülük yapmış olurum diye düşündüm. Bu nedenle çocuk yapmak istemedim."

Gerçek Hayat, Annemin Ölümü İle Başladı

Annesini seneler önce kaybeden ve bu kayıpla yıkılan ünlü isim "Eniştem sabaha doğru yaşadığım eve geldi. Bana çeşmeye gideceğini ve annemin rahatsızlık geçirdiğini söyledi. Eniştem ile beraber evden ayrıldım. Annem kalp krizi geçirip vefat etmiş. Haberi aldığımda çok ağlamıştım.  O sıralar Ankara’da okuyan kardeşime bu durumu nasıl söyleyeceğimizi düşünüp durmuştuk. Benim için Gerçek hayat annemin ölümü ile başladı. Bütün sorumluluklar üstüme kaldı ve bu hep devam etti. Eskiden hayat daha samimiydi. Alışmış olduğum u samimiyetin olmadığını görmek insana çok ağır geliyor. Neyi nasıl yapacağını bilemiyorsun " dedi.