SAĞLIK
Giriş Tarihi : 16-04-2021 10:05   Güncelleme : 16-04-2021 10:02

Ünlüler Arasında Koronavirüs Vakaları Artış Gösteriyor

Koronavirüs salgını artarak devam ediyor. Her geçen gün vaka sayılarının artması magazin dünyasından pek çok ünlünün de virüse yakalanmasına neden oluyor. En son ünlü oyuncu Burak Sergen’in koronavirüse yakalandığı ve tedavisi için yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Sergen, geçen günlerde rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Çok şiddetli solunum güçlüğü çeken Sergen yoğun bakıma alındı ve ünlü oyuncunun durumunun kritik olduğu belirtildi.

Ünlüler Arasında Koronavirüs Vakaları Artış Gösteriyor

Televizyon dizileri ve filmlerden tanınan ünlü oyuncu Burak Sergen’in virüse yakalandığı öğrenildi. Akciğerlerinde meydana gelen enfeksiyon sebebiyle tedavi altına alınmış olan Sergen’in durumunun ise kritik olduğu öğrenildi. Sergen’in durumuyla ilgili olarak ise farklı açıklamalar yapıldı.

Tedavisi Yoğun Bakımda Sürüyor

Ünlü oyuncunun hastaneye kaldırılması ile birlikte açıklamalar yapıldı. Doktorlardan gelecek olan iyi haberi almayı bekleyen, oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal’ın yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verildi: “Kendisinin durumunda şimdilik bir değişiklik yok. Stabil olduğu söylendi. Yeniden yapılan virüs testi negatif çıktı. Tedavisi ise yoğun bakımda sürüyor. Duaların eksik edilmemesini talep ediyoruz,” dedi.

Ünsal’ın nişanlısından yapılan açıklamanın ardından ise yapım şirketi Medyapım tarafından da açıklama yapıldı. Medyapım tarafından yapılan açıklamada ünlü oyuncunun yoğun bakımda olduğu belirtildi ve “Değerli oyuncumuz Burak Sergen’in koronavirüs sebebiyle 3 gündür hastanede yoğun bakım tedavisi sürmektedir. Kendisine Medyapım olarak acil şifalar diliyoruz,” denildi.

Şevket Çoruh da Virüse Yakalandı

Diğer yandan bir diğer ünlü isim olan Şevket Çoruh’un da koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan ünlü isim durumunu takipçileri ile paylaştı. Çoruh şu ifadeleri kullandı: “Ah be pozitif, bir sen eksiktin. Üzgünüm çok. Sağlık olsun,” dedi. Çoruh’un yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce geçmiş olsun mesajı gelirken oyuncunun tedavisinin nasıl devam ettiğine dair ise bir açıklama gelmedi. Öğrenilen bilgilere göre genel sağlık durumu iyi olan Çoruh, evde tedavi sürdürüyor.

Yakın zamanda Murat Boz, Hazal Kaya, Çelik, Tolgahan Sayışman, Hadise, Şener Şen gibi ünlü isimler de virüse yakalanmışlar ve tedavi olmuşlardı. Artan vaka sayıları yüzünden her geçen gün ünlü isimler virüse yakalanmaya devam ediyorlar.