EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-04-2021 20:02   Güncelleme : 15-04-2021 14:47

Vakıf Katılım İkinci El Taşıt Kredisi Kampanyası Başladı! Taşıt Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Vakıf Katılım Nisan ayında sunduğu ikinci el taşıt kredisindeki avantajlarla pek çok bankayı gerisinde bırakıyor. Banka ikinci el taşıt kredisinde %1,55’lik avantajlı faiz oranını sunuyor.

Vakıf Katılım İkinci El Taşıt Kredisi Kampanyası Başladı! Taşıt Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Vakıf Katılım Nisan ayında %1,55 oranındaki avantajlı ikici el taşıt kredisi faiz oranını sunarak pek çok bankayı geride bıraktı. En avantajlı ikinci el taşıt kredilerinden birini sunan banka, kredi kullanacaklar için 48 ay vade oranı tanımlıyor. Bu ödeme planı bilgileri ile banka, Halkbank, Ziraat Katılım, Denizbank, İş Bankası, Yapıkredi, Garanti BBVA, Anadolubank, KoçFinans bankalarını geride bıraktı.

Vakıf Katılım İkinci El Araç Kredisi Faiz Oranı Fırsatı!

Nisan ayında Vakıf Katılım Bankası %1,55 faiz oranı üzerinden ikinci el taşıt kredisi veriyor. Banka, ikinci el taşıt satış fiyatlarının düştüğü bu süreçte avantajlı kredi sunarak müşterilerinin hayallerine bir adım yaklaşmalarını sağlayacak. Nisan ayında Halkbank ikinci el taşıt kredisi kullandırırken %1,56, Ziraat Katılım %1,58, Akbank %1,59, İş Bankası %1,60 ve Yapıkredi %1,65 faiz oranı uyguluyor.

Vakıf Katılım Birçok Bankayı Gerede Bıraktı!

Vakıf Katılım Bankası arkasında yer alan QNB Finansbank %1,75, ING %1,79, Garanti BBVA %1,80, Odeabank %1,89 faiz oranı üzerinden ikinci el taşıt kredisi veriyor. Tüm bu bilgilere göre Vakıf Katılım’ın bu bankaların tümünün önünde yer aldığı belirtiliyor.

40 Bin TL Vakıf Katılım İkinci El Araç Kredisi

Vakıf Katılım Bankası Nisan ayında ikinci el taşıt kredisini verirken 40 bin TL limit üzerinden kredi talebi yapacaklara en avantajlı ödeme planı detaylarını sunacak. %1,55 faiz oranının yanında 48 ay vade süre ve aylık 1.396 TL taksitler, 40 bin TL limitli ikinci el taşıt kredisi ödeme planının bilgileri olarak açıklanıyor.

Krediye Başvuru Şartları Neler?

Krediden yararlanmak için belirli şartlara uygunluk sağlanması gerektiği açıklandı. TC vatandaşı olmak, kredi veya kredi kartının yasal takibe düşmüş borçlarına sahip olmamak, ideal kredi notuna sahip olmak şartlar arasında yer alıyor. Ehliyete sahip olanlar ve belirli bir geliri olanlar krediye başvuru yapabilecekler. Başvurular ise Vakıf Katılım şubelerinden kabul edilecek.

VAKIF KATILIM TAŞIT FİNANSMANI