GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-04-2021 11:46   Güncelleme : 16-04-2021 11:54

Vodafone 2021 Ramazan Ayı 2GB Bedava İnternet Kampanyası Başladı!

Vodafone her yıl Ramazan’da abonelerine özel bedava internet dağıtıyor. Vodafone, bu Ramazanda ise 2 GB hediye interneti abonelerine sunacağını açıkladı.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı 2GB Bedava İnternet Kampanyası Başladı!

Vodafone 2021 Ramazan ayında abonelerine 2 GB hediye internet veriyor. İnternet hediyesini almak için aboneler tarafından iletilen talepler ise yoğun şekilde devam ediyor. Her sene Ramazan ayında 2GB hediye internet sunan Vodafone, bu sene 2GB interneti aylık kullanım süreli olarak verecek.

Vodafone Bedava İnternete Nereden Başvurulacak?

Vodafone, 2 GB bedava interneti ise online şekilde kendisine talepleri ileten abonelerine sunacak. Vodafone faturalı hat sahipleri ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasına indirecekler ve ardından hediye internetlerini bu uygulama içinden talep edecekler.

Vodafone Bedava İnternet Alım Başvurusu

Vodafone 2GB bedava interneti almak isteyenler ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirecek ardından, sisteme şifreleri ile giriş sağlayacaklar. Şifresi olmayanlar ise uygulamaya erişim ardından görüntülenen “şifre al“ sekmesinde girerek, cep telefon numaralarını verip, SMS ile kendilerine yollanan şifre ile sisteme giriş sağlıyorlar.

Bu giriş ile uygulama ana sayfasında yer alan “Vodafone Ramazan’a Özel İnternet“ sekmesine tıklanacak. Sekmeye yapılan giriş sonrasında sayfada görüntülenecek “Kampanyaya Katıl“ butonuna basılarak, bedava internete sahip olunacak. İşlem için ekstra bir adım izlenmesi gerekmiyor. Diğer yandan bedava interneti alabilmek için de ekstra bir şart bulunmuyor.

Vodafone Bedava İnternet Hatta Ne Zaman Tanımlanıyor?

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden alınana bedava 2GB internet ise dakikalar içinde hatta tanımlanacak. Bedava internetin hatta tanımlandığı ve kullanıma başlanabileceği hakkında bilgiler aynı anda SMS bildirimiyle Vodafone tarafından sunuluyor. Mesajı aldıktan sonra internet kullanımına başlanması halinde hatta tanımlı paket internetinden her hangi bir harcama yapılması önleniyor.

Bedava İnternet Kullanım Şartları Neler?

Vodafone 2 GB bedava internet 30 günlük kullanım süresine sahiptir. 30 gün ardından yapılan internet kullanımlarının ise tarife üzerinden gerçekleşeceği belirtildi. Diğer yandan 2 GB internet 1 aydan önce aşılırsa ek internet kullanımı yine hatta tanımlı paket içinden devam edecek. Bedava internetin kullanımı sadece yurtiçinde geçerli olacak. Kazanılan bedava internet başka bir hatta devredilemeyecek.