MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-03-2021 12:13   Güncelleme : 16-03-2021 12:13

Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Ömer Kimdir? Emre Dinler Kimdir? Kaç Yaşında?

FOX TV'nin sevilen dizilerinden Yasak Elma, dün akşam 102. bölümüyle seyirci ile buluştu. Her geçen gün yeni oyuncuların kadroya dahil olduğu diziye, dün akşam son olarak Sol Yanım dizisinde görev alan Emre Dinler katıldı.

Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Ömer Kimdir? Emre Dinler Kimdir? Kaç Yaşında?

FOX TV'nin sevilen dizilerinden Yasak Elma, dün akşam 102. bölümüyle seyirci ile buluştu. Her geçen gün yeni oyuncuların kadroya dahil olduğu diziye, dün akşam son olarak Sol Yanım dizisinde görev alan Emre Dinler katıldı. Bu gelişmelerden sonra Emre Dinler kimdir, oynadığı diziler neler diye aranmaya başlandı. Emre Dinler ile ilgili detaylar haberimizde...

Fenomen dizisi Yasak Elma dün akşam 102. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin son bölümüne yeni oyuncu dahil oldu. Hasan Ali'nin Adana'da olan kardeşi Ömer, İstanbul'a ayak bastı. Yaşanan bu gelişmelerden sonra Yasak Elma Ömer kimdir gibi aramalar yapılmaya başlandı.

Yasak Elma Ömer kimdir?

Ömer, Hasan Ali'nin Adana'dan bir arkadaşının oğludur.  Ömer karakterine son olarak Sol Yanım dizisinde ayrılan Emre Dinler hayat verecek.

Emre Dinler Kimdir?

Başarılı oyuncu Emre Dinler, 26 yaşında olup Hatay'da dünyaya gelmiştir. 2018 senesinde oyunculuk yaşamına Söz dizisi ile katılan oyuncu, izleyicilerin ilgisini ve merakını da burada çekmeyi başardı. Sol Yanım dizisinde Barbar karakterine hayat verdi.

Emre Dinler oynadığı diziler

1. Söz

2. Gülperi

3. Sol Yanım

4. Yasak Elma

Bakalım ilerleyen bölümlerde serseri bir tip ile öne çıkan Ömer ile Şahika arasında nasıl bir etkileşim olacak. Çünkü Ömer, Şahika'dan oldukça etkilenmişe benziyor.