MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-03-2021 20:03   Güncelleme : 26-03-2021 20:03

Zerrin Özer’den Yeni Açıklama! Yanlış Anlaşılmayı Düzeltti

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın programında tecavüze uğradığını itiraf eden Zerrin Özer, gündeme bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili olarak belirttiği ismin yanlış anlaşılması üzerine açıklama yapan Özer, Güner Ümit Bey ve ailesinden, sevenlerinden özür diledi. Asıl suçlunun dönemin yapımcılarından Ümit Güner olduğunu bir kez daha belirtti.

Zerrin Özer’den Yeni Açıklama! Yanlış Anlaşılmayı Düzeltti

Geçtiğimiz günlerde ünlü sunucu ve televizyoncu Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan başarılı sanatçı Zerrin Özer çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar kendisinde bir tarz haline gelen siyah gözlük takmasının sebebi olarak başından geçen tecavüz olayını anlatan Özer, milyonları şaşkınlığa uğratmıştı. “Abim dediğim insanın tecavüzüne uğradım" ifadeleri ile geçirdiği zor dönemleri sevenleri ile paylaşan Özer açıklamasında “Hep ağladım, kimsenin yüzüne bakamadım” cümlelerine yer verdi. Söz konusu kişinin dönemin ünlü plak yapımcısı Ümit Güner olduğu Zerrin Özer tarafından açıklanmıştı.

Yanlış Anlaşılma Açıklamaya Yapmayı Gerekli Kıldı

Programda tecavüz iddiaları ile birlikte geçen Ümit Güner isminin yanlış anlaşılması üzerine açıklama yapma gereği duyan Özer, özür diledi. Özer yaptığı açıklamada  "programda konusu geçen şahsın sunucu ve tiyatrocu Sn. Güner Ümit ile hiçbir alakası yoktur. Güner Ümit Bey’in kendisine, ailesine ve sevenlerine açıklama yapmayı borç bilirim. Zira kendilerinin ve ailesinin çok üzüldüğü duyumunu aldım, ben de çok üzgünüm. Basında ve medyada yinelenen konunun gerçeğini yazmak zorundayım.” ifadelerine yer verdi.

“Operacı Olmak İstiyordum”

Katıldığı programda gençlik dönemine dair bilinmeyenleri anlatan Özer, annesi ve ablaları ile geçirdiği zor zamanları gözler önüne serdi. Giyim tarzı nedeniyle annesi tarafından kabul edilmediğini ve eleştirildiğini söyleyen Özer, yine de annesine olan bağlılığın tüm geleceğini etkilediğini belirtti. American Culture gönderilmesine rağmen müzik sektöründe olmasının hiç desteklenmediğini açıklayan Özer, operacı olmak istediğini programda anlattı.

Samimi Açıklamaları İle İçini Açtı

Müzik hayatına ve özel hayatına dair bilinmeyenleri samimi açıklamalar ile paylaşan Özer, TRT bünyesinde fark edildikten sonra dönemin ünlü plakçısı olarak çalışan Ümit Güner tarafından tecavüzüne uğradığını ve bu durumu kimseye anlatamadığı için zor dönemler geçirdiğini anlattı.