EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-03-2021 16:01   Güncelleme : 26-03-2021 20:04

Ziraat Bankası Konut Kredisinde Beklenen Kampanyayı Başlattı! En Düşük Faiz Oranı!

Ziraat Bankası konut kredisinde müşterilerinin beklediği kampanyayı başlattı. 10 yıl vadeli 100 bin TL konut kredisi kampanyasında faiz oranı %1,37 oldu. Ziraat Bankası Mart’tın en avantajlı konut kredisini verecek.

Ziraat Bankası Konut Kredisinde Beklenen Kampanyayı Başlattı! En Düşük Faiz Oranı!

Ziraat Bankası Mart ayının en avantajlı konut kredisini vermeye başladı. Kampanyalı konut kredisi kapsamında 100 bin TL kredi, %1,37 düşük faiz oranı üzerinden kullandırılıyor. Ziraat Bankası müşterilerinin avantajlı konut kredisi alımı için bekledikleri bu kampanya, bankanın müşterisi olmayanlara da sunulacak.

Ziraat Bankası’ndan En Avantajlı Faiz Oranı Geldi!

Ziraat Bankası 100 bin TL ve %1,37 faiz oranlı kampanyalı konut kredisiyle diğer bankaların avantajlı konut kredilerinin önünde yer alıyor. Konut kredisinde ING Bankası %1,44, Halkbank %1,38, Akbank %1,45, Türkiye İş Bankası %1,45, Yapı Kredi %1,54, Garanti BBVA %1,54, ICBC %1,70 faiz oranı uyguluyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası kampanyası ile Mart ayında en avantajlı koşulları sunan banka oldu.

100 Bin TL Kampanyalı Konut Kredisi

Ziraat Bankası 100 bin TL kampanyalı konut kredisi, 120 ay vade ve %1,37 faiz oranı üzerinden aylık 1.703 TL taksitler ile veriliyor. Bu kampanyalı krediye başvuru için belirli şartların sağlanması gerekiyor. Bankanın müşterisi olan veya olmayan herkes kredi için başvuru yapabilecek. Ancak, kişinin TC vatandaşı olması, maaş bordrosuna sahip olması, kredi notunun düşük olmaması gerekiyor.

Online Başvuru Var mı?

Şartlara uygunluk sağlayanlar başvuru için kendilerine en yakın konumda yer alan Ziraat Bankası şubesine başvuru yapacaklar. Kampanyalı kredi modelinde ve 100 bin TL yüksek limite bağlı olarak evrak teslimsiz, online bir başvuru kabul edilmiyor.

Başvuru Nasıl Yapılır, Evraklar Neler?

Başvuru için Ziraat Bankası şubelerinde kredi departmanı müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanacak. Ardından TC kimlik kartı, maaş bordrosu, ikamet belgesi, ada düzenlenmiş su veya elektrik faturası evrak olarak teslim edilecek.

Temsilcinin ileteceği “Ziraat Bankası 100 bin TL kampanyalı konut kredisi başvur talep formu“ kimlik ve iletişim bilgileriyle doldurularak, formun imzalanması ve teslimi ile başvuru rahatlıkla tamamlanıyor. Başvurunun sonucu ise en geç 7 iş günü içinde banka tarafından SMS ile kişiye bildirilecek.

Ziraat Bankası Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ.