Masterchef dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! 25 ağustos 2022 Masterchef son eleme adayları

Masterchef dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! 25 ağustos 2022 Masterchef son eleme adayları

TV8’de yayınlanan programlardan MasterChef Türkiye’de , haftanın üçüncü günü dokunulmazlık oyunu oynandı. Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğunda çekilmiş olan bölümde takımlar, Başkonsolosların değerlendirme yapabilmesi için yemeklerini hazırladı.

TV8’de yayınlanan programlardan MasterChef Türkiye’de , haftanın üçüncü günü dokunulmazlık oyunu oynandı. Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğunda çekilmiş olan bölümde takımlar, Başkonsolosların değerlendirme yapabilmesi için yemeklerini hazırladı. Değerlendirme sonucunda ise bir takım kazanırken, kaybeden takım kendi arasında bireysel dokunulmazlığı alabilmek için mücadele etti. Peki, MasterChef takım oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlık kimin oldu?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgi ile izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye, 25 Ağustos 2022 tarihi Perşembe akşamı 51. Bölümü ile ekranlara geldi. Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğunda çekilmiş olan bölümde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, Başkonsoloslar için enginar, kol böreği, yaprak sarma, hünkarbeğendi ve keşkülden oluşan güzel bir menü hazırladı. Verilmiş olan sürenin sonunda hazırlanan yemekleri tek tek tadan Başkonsoloslar, kazanan takımı belirledi. Kaybetmiş olan takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için kıysasıya bir mücadele etti. Gecenin sonunda ise iki yarışmacı eleme potasına gönderildi. Peki, MasterChef takım oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı alan takım kimdi? Masterchef Türkiye’de eleme adayı kim oldu? İşte 25 Ağustos 2022 tarihinde MasterChef haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanmoş olan isim ve eleme adayları...

masterchef-dokunulmazligi-kazanan-takim-belli-oldu-25-agustos-2022-masterchef-son-eleme-adaylari.jpg

Masterchef’te eleme adayları kimler?

TV8 ile MasterChef dokunulmazlığı kazanmış olan ve eleme adayı seçilen yarışmacılar ile ilgili detaylar şu şekilde;

Masterchef takım oyunu kim kazandı?

Seçilmiş olan menüdeki yemeklerin değerlendirilmesinin hemen ardından şefler sırası ile kırmızı ve mavi takımların almış oldukları puanları açıkladı. Bu açıklama sonrasında ise en yüksek puanı almış olan kırmızı takım, haftanın üçüncü takım oyununu kazandı.

Masterchef bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kim?

MasterChef Türkiye 2022 son bölümde yaşanan takım oyununda başarısız olan mavi takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlığı alabilmek için oyununda kıyasıya bir mücadele etti.

Oyunda Somer ve Mehmet, Danilo şefler tarafından belirlenmiş olan ürün ile en başarılı tabağı hazırlayan isim açıkladı. Bireysel dokunulmazlığı yaptığı tabak ile kazanarak; eleme adayını belirleme hakkına sahip olan kişi MasterChef Burak oldu.

Bu haber toplam 140 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.