Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Hamile kadınlar, yaşadığı duygusal yoğunluğu eşleri ile paylaşırlar. Peki doğum yapan eşe güzel sözler söylemek isteyen babalar, bunu nasıl dile getiriyor.

Doğum sonrasında birtakım hormonal değişimler geçiren anneler, bir ömür boyu yanlarında olacak eşlerinden güzel sözler ve ilgi alaka görmek isterler doğal olarak. Peki doğum yapan eşe güzel sözler söylemek isteyen babalar, onları özel ve değerli hissettirecek neler söyleyebilirler?

Öncelikle yeni baba olan erkeklerin doğum yapan eşe güzel sözler söylemesi, eşlerinin doğum sonrasındaki süreçte daha rahat ve konforlu hissetmelerini sağlamaktadır. Lohusa depresyonu ya da olası diğer olumsuz durumlardan eşlerinin yanında olduklarını bilerek çok daha rahat uzak olabilmektedirler.

Doğum sonrasındaki süreçte babaların üzerine düşen en büyük vazife ise fiziksel acıları paylaşmanın ötesinde psikolojik boyutta eşlerine destek olarak onları rahat ettirmektir. Sizler de ister yeni baba adayı olun, isterse hali hazırda baba olun doğum yapan eşlerinize güzel sözler söyleyerek onları mutlu edebilirsiniz.

Doğum Yapan Eşe Anlamlı ve Özel Sözler

dogum-yapan-ese-anlamli-ve-ozel-sozler

Yeni doğum yapan eşe güzel sözler söylemek istiyorsanız öncelikle;

● Bir kadına en çok yakışan sıfatlardan biri de anneliktir, sen de annelerin en güzeli olacaksın.

● Bizim yaptığımız çocuk baldan tatlı diye arılar bile bizi kıskanıyor güzel eşim.

● Dokuz ay on gün sabırla karnında taşıdığın küçük mucizemiz için sana ne kadar teşekkür etsem az, sıra bende uykusuz geceler beni bekliyor.

● Bugün, dünden bir kişi fazlayız sevgili karıcığım anneliğinin ilk günü kutlu olsun.

● Benim ömrüm senin ömrün olsun canım eşim, verdiğin bu eşsiz hediye için binlerce kez teşekkür ederim.

● Daha dün yalnızca karı koca iken, şimdi sen anne oldun ben de baba. Güzel yuvamızın ilk yavrusunu dünyaya getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az.

● Canımın içi, dünyam, kalan ömrümde senden başka sevebileceğim tek kız kendi kızımız demiştim.

gibi ilk defa anne olan kadınlar için güzel sözler söyleyebilirsiniz. İlk defa baba olan erkekler de anın heyecanına kapılarak eşlerini tebrik etmeyi unutabilirler. Bu oldukça doğal bir durum olmasına karşın evlilikte en özel anlardan biri olduğu da unutulmamalıdır. Özellikle doğum yapan eşin içinde bulunduğu psikolojik durum göz önünde bulundurarak eşlerinin söyledikleri güzel sözler ile onların yanında olduklarını her fırsatta hissettirmeleri oldukça önemlidir.

Doğum Yapan Eşler İçin En Güzel Sözler

dogum-yapan-ese-anlamli-ve-ozel-sozler-2

Kadınlar kaç kere anne olursa olsun, her doğum kendine özeldir. İlk defa anne olacakmış gibi heyecanlanır, aylarca içinde büyüttüğü yavrusuna hemen kavuşmak ister pek çok anne adayı. Eşleri de hamilelik ve doğum sürecinin her bir adımında doğum yapan eşe güzel sözler söyleyerek onlara destek olmalı ve sevgisini her anlamda belli etmelidir. Yeni doğum yapan eşinize;

● Senin kadar güzel olan yavrumuzu dünyaya getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az, Rabbim ailemize huzur, bereket ve mutluluk versin.

● Kalbimin tek sahibi, gönlümün kraliçesi, canımdan çok sevdiğim ruh ikizim sen bana canımızdan bir parça verdin, evladımız ailesine hayırlı bir evlat olsun ömrü uzun olsun.

● Stresli, sıkıntılı ve sancılı süren dokuz ayın sonunda, bir ömür kendimizi görebileceğimiz evladımızı kucağımıza alıyoruz şimdi. Seni çok seviyorum biricik eşim.

Sizler de doğum yapan eşe güzel sözler söylemek için farklı ama bir o kadar da içten şeyler söylemek istiyorsanız sitemizde yer alan birbirinden farklı sözleri inceleyebilirsiniz

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.