Eşe Yıldönümü Mesajları

Eşe Yıldönümü Mesajları

Eşlerin Yıldönümü, iyi günde, kötü günde; hastalıkta ve sağlıkta daima yanınızda olan sevdiğiniz kişiyle evlendiğiniz o gün çok önemli ve çok özeldir.

Yıldönümünüzü kutlamak tekrar o duyguları hissetmenizi sağlar. Birbirinize alacağınız küçük hediyeler ve minik jestlerle aşkınızı pekiştirebilirsiniz. Eşe yıldönümü mesajları göndererek, onu çok mutlu edebilir ve sevginizi hissettirebilirsiniz.

Yıldönümünüzde en güzel sözleri bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu sebeple eşe yıldönümü mesajları arayışına girebilirsiniz. Biz sizler için en farklı, en özel, aşkınızı en iyi yansıtabileceğiniz sözleri yayınladık. Mesajlarımızla hayat arkadaşınızı çok mutlu edebilirsiniz. Eşe yıldönümü mesajları sayesinde eşinize harika bir yıldönümü yaşatabilirsiniz.

Kısa Yıldönümü Mesajları

kisa-yildonumu-mesajlari

Eşe Yıldönümü Mesajları içinden en güzellerini sizin için seçtik:

· Sana olan aşkım her geçen gün katlanarak artmaya devam ediyor. Yıldönümümüz kutlu olsun hayat arkadaşım!

· Hayatıma girdiğin o günden beri her şey daha da güzelleşti. İyi ki girmişsin hayatıma, iyi ki evlenmişiz. Beraber nice yıl dönümlerine karıcığım/kocacığım.

· Seni gördüğüm ilk andan beri çok seviyorum. Hep seninle bir yuva kurmak istemiştim. Şimdi o hayalim gerçekleşti. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

· Mutluluğumuz bir ömür sürsün, hiç ayrılmayalım sevgilim. Beraber nice yıl dönümlerine.

· Gözlerinde hayat bulduğum, kokusunda huzur bulduğum aşkım. Sana olan aşkım hiçbir zaman bitmeyecek. Yıldönümümüz kutlu olsun karım/kocam.

· Birleşen ellerimiz ve gönüllerimiz birbirinden asla ayrılmasın. Beraber nice aşk dolu uzun senelerimiz olsun.

· O güzel bakışlarınla hep içimi ısıt hep yüzün gülsün sevgilim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

· Nice aşk dolu, huzur dolu yıllarımız olsun hayatım. Bir ömrü seninle paylaşmak dileğiyle...

Uzun Yıldönümü Mesajları

uzun-yildonumu-mesajlari

Eşe Yıldönümü Mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sizin için oluşturduğumuz örnekler şunlardır:

· Her gün senin sayende güne mutlu uyanıyorum. Sen varlığımın sebebi, mutluluk kaynağımsın. İyi ki evlenmişiz iyi ki karım/kocam olmuşsun. Beraber nice güzel yıl dönümlerine sevdiğim.

· Seninleyken zaman hiç geçmesin, ellerimiz hiç ayrılmasın istiyorum. Bir ömür yanımda ol sevdiğim. Hayatıma girip her zaman yanımda olduğun ve beni çok sevdiğin için çok teşekkür ederim. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

· Evlendiğimiz günden beri iyi günümüzde, kötü günümüzde daima yanımda olduğun için sana minnettarım. Bu kalp hep senin için atacak, seni bir ömür boyu sevecek. Daha çok geçireceğimiz yıl dönümlerimiz olsun. İyi ki seni tanımışım sevgilim.

· Varlığın, en büyük güç kaynağım. Sen yanımdayken yapamayacağım şey yok. Evlendiğimiz günden beri aşkımız daha da güçlendi. Seni her gün daha da çok sevdim. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum sen yanımdayken. Evlendiğimiz gün daha dün gibi. Seninle geçirdiğim gün, en özel gün. Yıldönümümüz kutlu olsun hayat arkadaşım.

· Hayat arkadaşım, aşkım, sevgilim, bir tanem. Sen benim her şeyimsin. Hayatımın en doğru kararı seninle evlenmekti. Kader iyi ki bizi birleştirmiş. İyi ki seni karşıma çıkarmış sevdiceğim. Seninle yaşlanmak en büyük isteğim. Beraber nice yıldönümlerimizin olması dileğiyle.

· Hayatıma girdiğin günden beri aylar, yıllar geçiyor ve ben sana daha da çok âşık oluyorum. Bakışlarında hayat bulduğum, kollarında şefkat buluğum yârim. Hayatımı öyle güzelleştirdin ki varlığın için ne kadar şükretsem az. Seninle aşk dolu huzur dolu nice yıllara bir tanem.

· Seninle yaşadığım her anı hatırlıyorum. Öyle güzel anılar biriktirdik ki hiçbiri aklımdan çıkmıyor. Sen hayatıma renk katanım, günümü aydınlatanım. Hayatımı güzelleştirdiğin daima arkamda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Daha çok yıl dönümlerimizin olması dileğiyle

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.