Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Güne mutlu bir şekilde başlamak çok önemli... Bizde sizin için gözlerinizi ilk açtığınız anda sevdiklerinize söyleyebileceğiniz günaydın mesajlarını derledik.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Güne mutlu bir şekilde başlamak çok önemli... Gözlerimizi ilk açtığımız anda sevdiklerimizin yanımızda olması veya varlıklarını hissettirmesi çok özel. Peki, bu duyguları sevgilinize yaşatmak istemez misiniz? Sevgiliye günaydın mesajları sayesinde sevgilini mutlu ve özel hissettirebilirsin.

Her zaman en farklı ve en özel mesajları atmak isteyenler için günaydın mesajı bulmak biraz uğraştırıcı olabiliyor. Sitemizde bulunan sevgiliye günaydın mesajları sayesinde aradığınız mesajları bulmanız çok kolay. Siz de atacağınız küçük bir mesajla sevdiğinizin yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz. Sevgiliye günaydın mesajları örnekleri aşağıda listelediğimiz şekildedir.

Kısa Günaydın Mesajları

uzun-gunaydin-mesajlari-3

Sevgiliye Günaydın Mesajları hakkında bazı örnek mesajlar:

· Günüme güneş gibi doğan sevdiğim. Günün her zaman aydınlık olsun.

· Bakışlarında hayat bulduğum sevgilim. Seni çok seviyorum. Günaydın.

· Güne mutlu uyanmamın sebebisin. Her günüm seninle doğsun. Günaydın bir tanem…

· Hayatımı aydınlatan güneşim. Uyan da günüm güzelleşsin sevgilim. Günün aydın olsun sevdiğim.

· Günaydın aşkım, sevgilim, bir tanem. Seni çok seviyorum.

· Doğan güneş bizim için doğuyor sevgilim sen olduğun sürece hep de doğmaya devam edecek. Günün aydın, huzurlu ve mutlu geçsin bir tanem.

· Güne seninle başlamak, seninle bitirmek çok özel… Günaydın günümü güzelleştirenim.

· Her sabaha o güzel yüzünle, hoş kokunla başlamak dileğiyle günaydın aşkım.

· Gözlerimi açar açmaz aklıma gelen ve aklımdan hiç çıkmayan sevdiğim. Günaydın sevgilim.

· Sensiz günlerin, doğan güneşin bir anlamı yok. Hep yanımda kal, seninle doğsun güneşim. Günün aydın geçsin sevdiğim.

· Uyanır uyanmaz o güzel yüzün geliyor aklıma. Seni ne kadar sevdiğimi hatırlıyorum. Günüm güzelleşiyor sayende. Günaydın aşkım.

Uzun Günaydın Mesajları

sevgiliye-gunaydin-mesajlari

Sevgiliye Günaydın Mesajları hakkında örnekler çoğaltılabilir. Biz sizler için en güzellerini listeledik:

· Her gün o güzel yüzünle uyanıp, kollarında uyumak istiyorum. Sen en değerlim, huzur kaynağım, mutluluk sebebim. İyi ki varsın. Gününün aydınlık ve güzel geçmesi dileğiyle...

· Şimdi ayrı yerlerde doğan güneşi karşılıyoruz. Ama gün gelecek öpücüklerimle güne başlayacaksın sevgilim. Kollarımda uyuyup, kollarımda uyanacaksın. Günaydın sevdiceğim.

· Benim güneşim sensin sevgilim. Senin gülüşünle gün doğuyor benim için. Varlığın içimi ısıtıyor. Kokun huzur veriyor. İyi ki hayatımdasın güne uyanma sebebim. Günün de gül yüzün gibi güzel geçsin.

· Şimdi ne de tatlı uyuyorsundur. Yanında olmak ve seni saatlerce izlemek isterdim. Saçlarını okşayıp hayaller kurmak isterdim. Bunlar son ayrı günlerimiz olsun. Güne her zaman beraber başlayalım ve beraber bitirelim bir tanem.

· Bunlar sana son mesaj atarak günaydın dediğim günler olsun. Bir gün beraber olalım ve öpücüklerle uyandırıp günaydın diyeyim. Hadi şimdi uyan da güneşim doğsun sevgilim. Sensiz bir günün anlamı yok.

· Günaydın sevgilim, doğan güneşim, huzurum. Sen uyanınca çiçekler açıyor, güneş açıyor, hayat güzelleşiyor. Varlığınla her şeyi güzelleştiriyorsun. Uyandığımda, uyuduğumda, rüyalarımda hep sen varsın. Aklımda hep gülüşlerin... Seni çok seviyorum hep de sevmeye devam edeceğim. Günün aydınlık geçsin biriciğim.

uzun-gunaydin-mesajlari

· Gönül isterdi ki sana güzel kahvaltılar hazırlayayım, öperek uyandırayım. Beraber güzel bir güne başlayıp, bitirelim. Ama şu an uzaktan hissettiklerimi yazabiliyorum sadece. Gün gelecek ve hayallerimizin hepsi gerçekleşecek. Beraber her şeyi aşacağız bir tanem. Hadi şimdi uyan ve güneş benim için doğsun sevgilim.

· Senin karşında sözler kifayetsiz, o gülüşünü anlatmaya kelimeler yetmez. Yanında hissettiğim mutluluk tarifsiz. Benim güneşim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve her yeni güne seninle başlamak istiyorum. İyi ki geldin hayatıma. Günün aydınlık, huzurlu ve mutlu geçsin. Kocaman öpüyorum.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.