Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Hayatınızda sevgiliniz için zaman ayırmanız önemlidir. Sevgilinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için sevgiliye uzun mesajlar yazabilirsiniz.

Hayatınızda duygusal bağ kurduğunuz sevgiliniz için zaman ayırmanız önemlidir. Sevgilinizle aranızdaki bağı korumak ve güçlendirmek için ona güzel sözler kurabilir, sevgiliye uzun mesajlar yazabilirsiniz. Sevgililer birbirlerine sevgilerini göstermek için uzun cümleler kurarak duygularını ifade etmek ister. Sevgililer özel günlerde ya da herhangi bir gün içinden geldiği için uzun mesajlar yazabilir. Bu mesajlarda duygusallık ön plandadır. Sevgiliye uzun mesajlar atmak isteyenler araştırma yaparak nasıl bir mesaj atması gerektiğini öğreniyor. Önemli olan atılan mesajda samimiyetin korunmasıdır.

sevgiliye-yazilacak-guzel-mesajlar-3

Birlikteliğin ilk dönemlerinde duygular daha yoğundur. Fakat bazı çiftler duygularını net olarak ifade edemez. Bu dönemlerde duyguların net olarak ifade edilmesi için sevgiliye uzun mesajlar atılabilir. Sevgiliye uzun mesajlar atılmadan önce birkaç mesaj okunabilir. Mesaj yazmak kolay olsa da uzun mesaj yazarak duyguları ifade etmek o kadar kolay değildir. Duygularını ifade etmek, sevgiliye uzun mesajlar yazmak isteyenler için birkaç mesaj derledik.

Sevgiliye Anlamlı Uzun Mesajlar

Senden önce hayat bu kadar kıymetli değildi. Yaşamak benim için bir anlam taşımıyordu. Karşıma çıktığında bir de seni kaybetme korkusu sardı ruhumu. Seni kaybetmekten çok korktum. Kaybetme düşüncesi bile içimi bu kadar ürpertirken sevginle güç buldum. Sen benim şükür sebebimsin. İyi ki karşıma çıktın, hayatımın en güzel yerini aldın.

Aklıma geldiğin an karışıyor tüm mevsimler. Gözlerini düşlediğim her yer güneşli bir ilkbahar sabahı. Birlikte çıktığımız bu yolda attığımız her adım yazdığımız hikayenin bir satırı. Benim en güzel hikayem, mutluluk sayfalarımızdan eksik olmasın.

sevgiliye-yazilacak-guzel-mesajlar-4

Aynanın karşısına geçtiğimde bir kez daha teşekkür ettim sana. Hayatıma girdiğin o andan itibaren meğer ne güzel dokunuşlar yapmışsın. Renksiz hayatıma renk katıp hayatıma anlam katmışsın. Yaşamak ayrı bir güzel artık bana. Bu güzelliğin mimarı sensin. Senden sonra baktığım duvarlara renk gelmiş. Gökyüzü daha bir mavi… Kuşlar daha neşeli kanat çırpıyor. Ağaç dalları rüzgarın esintisiyle dans ediyor. Meğer ne çok güzellik katmışsın hayatıma. Bunca güzellik için teşekkürler sevgilim…

Sevgiliye Yazılacak Güzel Mesajlar

Birlikte geçirdiğimiz kaç gün kaç ay oldu. Seninle geçirdiğim her an yüzümde bir tebessüm, kalbimde bir mutluluk bıraktı. Sanki varlığın sadece bir hayalden ibaret. Sanki bir sabah uyandığımda sen sadece rüyamda kalacaksın. Öyle bir korku sarıyor ama biliyorum, sen hayal değil gerçeksin. Bazen diyorum bunca anı gerçek olamayacak kadar güzel. Sonra bir gülümseme geliyor, gerçek olmanın verdiği mutluluk sarıyor ruhumu. İyi diyorum, iyi ki böyle bir gerçeğe sahibim. Sonra birlikte geçireceğimiz nice güzel günler için heyecan sarıyor ruhumu. O günler için sabrediyorum, şükrediyorum.

Kalbimin seçtiği bu güzel kadın/adam, neden bütün kalbimi aldın? Bana beni bırakmadan bütünümü aldın. Şimdi tamamen aşık oldum sana. Gördüğüm her yüzde, duyduğum her seste seni arar oldum. Sensiz bir günü düşünürken sanki nefes alamıyorum. Seni seviyorum.

sevgiliye-yazilacak-guzel-mesajlar

Kalbimin en güzel köşesinde bir taht kurulu... Ve o tahta bir tek sen gelip oturabilirsin. Kalbimden içeri girmek, o tahta oturmak senden başkasına mümkün değil. Belki bunları duymak sana duygularımı ifade etmeme yeterli olmuyor ama zamanla sende görecek, hissedeceksin.

Başımı alıp gidesim var uzaklara, çok uzaklara. Belki seni oralarda bulabilirim. Yine bir kış sabahı ve sen hala karşıma çıkmadın. Belki yine bir tren istasyonunda karşılaşırız. Belki de hiç beklenmedik bir anda köşedeki kuruyemişçinin önünde denk geliriz birbirimize. Belki sen çoktan gittin, oralarda bekliyorsun beni. Öyleyse geliyorum sevgili, seni bulmaya geliyorum.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.