Cumhurbaşkanı Erdoğan İmamoğlu’nun tatillerini eleştirdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İmamoğlu’nun tatillerini eleştirdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da gerçekleşen konut teslim töreninde konuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’nun göreve geldiği günden bugüne kadar yapmış olduğu tatillere eleştiride bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da gerçekleşen konut teslim töreninde konuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’nun göreve geldiği günden bugüne kadar yapmış olduğu tatillere eleştiride bulunan Tayyip Erdoğan; “ Deprem oluyor tatilde! Yangın oluyor nerede? Yine aynı yerde yani tatilde. İstanbul’u gerekli dersi Allah’ın izniyle verebilecek mi? Vermeye hazır halde miyiz? Ben sizlere inanıyorum. Sizlere güveniyorum. Aşk ile birlikte yürüyeceğiz. Ancak durmak yok!” ifadelerini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da toplamda 60 bin konutluk büyük İstanbul Dönüşüm Projesi doğrultusunda Esenler’de daire sahibi olan vatandaşlara yönelik olarak gerçekleştirilen anahtar teslim töreninde detaylı açıklamalarda bulundu.

3 yıl içerisinde depreme karşı ne yaptılar

Gerçekleştirdiği konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’na yönelik eleştiriler yönelten Recep Tayyip Erdoğan; “Önümüzdeki yıl içerisinde bir asır devirecek olan Cumhuriyet tarihimizde millet için çalışanlar ile milleti haki görenler arasındaki en büyük ve önemli farkı ayırt edebileceğimiz olaylardan birisi de depreme hazırlık çalışmalarıdır. Batısından doğusuna kadar ülkemizin deprem kuşağında yer almasına rağmen uzun bir süre bu gerçek göz ardı edilmiştir. Kardeşlerim Allah aşkına siz söyleyin bu İstanbul’da Büyükşehir belediyesinde kimler var? CHP var! Peki CHP bu görevi aldı alalı neredeyse üç yıl geçti. Onların konut inşasına yönelik, depreme yönelik yaptığı bir şey gördünüz mü? sözlerini dile getirdi.

cumhurbaskani-erdogan-imamoglunun-tatillerini-elestirdi.jpg

İstanbul’lu vatandaşlar gereken dersi verecek

“İstanbul’da vatandaşlar seçim gelince onlara gereken dersleri verecekler!” şeklinde konuşan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’nA eleştiriler yöneltti. Yangınlarda, depremlerde ve diğer afetlerde sürekli tatilde olduğunu dile getiren Recep Tayyip Erdoğan İmamoğlu’nun görevine yeterli şekilde yerine getiremediğini vurguladı.

Bu haber toplam 129 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.