Bu Bankalar Kredi Notunuz Düşük Dahi Olsa 70.000 TL'ye Kadar Gelir Belgesiz Koşulsuz Kredi Veriyor

Bu Bankalar Kredi Notunuz Düşük Dahi Olsa 70.000 TL'ye Kadar Gelir Belgesiz Koşulsuz Kredi Veriyor

Türkiye’de kredi notu düşük olsa bile bankalardan kredi çekmek isteyenlere müjdeli haber geldi. Gelir belgesi göstermeden 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekme avantajı sunan bankaların önünde kuyruklar oluşuyor…

Bilindiği üzere acil nakit ihtiyaçları için bankalara kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar bazı kriterlere göre değerlendiriliyor. Bankalar, başvuru sahibinin findeks kredi notunun belirli seviyenin üzerinde olmasını talep ediyor. Ancak son yıllarda çeşitli nedenlerden dolayı bazı bankalar, kredi notu düşük olan vatandaşlara da esneklik sağlayarak kredi vermeye başladı.

Müşterilerine düşük findeks kredi notuna sahip olsalar bile 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bankalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türkiye bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren kamu ve özel bankaları arasında gelir belgesiz ve koşulsuz kredi veren bankalar büyük ilgi görüyor. Acil nakit ihtiyacı olan veya borçlarını ertelemeden kapatmak isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerine başvuru yapmaya devam ediyor.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

images-90.jpeg

Düşük kredi notu bulunan kişilere belgesiz koşulsuz kredi veren bankalar arasında kamu ve özel bankalar bulunuyor. Vatandaşların yakından takip ettiği bu bankalardan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Garanti BBVA öne çıkıyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bu bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi imkanlarını yakından takip ediyor.

Bireysel kredi başvuruları, başvuru sahibinin kredi notu yüksek seviyedeyse banka tarafından hemen onaylanıyor. Ancak kredi puanı düşük olan müşteriler çoğu bankadan kredi çekmekte zorlanıyor. Ziraat Bankası, kredi notu düşük olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi vermesiyle öne çıkıyor. 18 yaşından büyük olan ve 6 aydır sigortalı olarak aynı yerde çalışan kişilere 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Kredi başvuruları bankanın internet sitesinden ve şubelerden yapılabiliyor.

Bankalardan 70 Bin TL’ye Kadar Anında Kredi

Kredi notu düşük olduğu halde ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler Ziraat Bankası dışında bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank’a da başvuru yapabiliyor. Vakıfbank düşük kredi notuna sahip vatandaşlara kredi imkanı sunmasıyla biliniyor. Son 12 aydır sigortalı çalışan kişiler kimlikleri ile başvuru yaparak 70 bin TL kredi çekebiliyor. Son olarak Garanti BBVA müşterilerine son 3 ay sigortalı olma şartıyla kredi notu düşük olsa bile ihtiyaç kredisi veriyor.

Bu haber toplam 796 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.