İş Bankasından Emeklilere Müjdeli Haber!

İş Bankasından Emeklilere Müjdeli Haber!

Emekli vatandaşlar için özel birçok kampanya İş Bankası aracılığıyla duyurulmaya devam ediyor. İşte İş Bankası'ndan yüz güldürecek haberler!

İş Bankası üzerinden emekli maaşı alan emekliler en çok iki kişiye referans olmak şartıyla 500 TL ücret alabilecektir. Birçok vatandaşın merakla beklediği referans olan kampanyası 30 Haziran tarihine kadar devam edecektir.

5fc190b955427e18a44212d0.webp

Anında Hesaplara Geçiyor

Kampanya kapsamının geçerlilik süresi 1 Nisan ile 30 Haziran tarihleri arasındadır. Emekli maaşını 3 yıl boyunca İş Bankası üzerinden almaya onay veren müşterilerin bankaya getireceği her bir emekli için 250 TL olmak üzere en fazla 500 TL kazanacağı ifade edildi. Referans kodu alarak kampanyaya katılım sağlayan emekli vatandaşların Maximum Mobil üzerinden işlemin tamamlanacağı belirtildi. Müşteriler bankaya katılırken vermiş oldukları cep telefonu üzerinden referans kodu talebinde bulunmalıdır.

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında emekli maaşı alan müşterilerin referans kodlarını aldıktan sonra her bir müşteri için 250 TL olmak üzere en fazla 500 TL tutarında Pazarama Maxipuan kazanacaktır. Emekli müşteriler için sağlanan avantajın 30 Haziran tarihinde sona ereceği belirtildi. Pazarama Maxipuanların referans alan emekli vatandaşların bankaya bağlı kartlarından herhangi birine aktarılacağı açıklandı.

para-nedir.jpg

Kampanyaya Katılım İçin Ek Şartlar Nelerdir?

İş Bankası üzerinden Pazarama Maxipuan kazanma şansına sahip olmak için emekli vatandaşların maaşları için 3 yıllık onay vermesi gereklidir. 3 yıl onay veren emeklilerin bankaya getireceği emekli yakınlarına referans olarak 500 TL'ye varan TL kazanma şansı elde edecektir. Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılımın sağlanacağı banka tarafından ilan edilmiştir. Referans kodu için bankaya kayıtlı cep telefonların üzerinden 4402'ye REFERANS yazarak göndermeleri gerekir. Emekli vatandaşlar en çok iki kişi için referans kodu alabilir.

Pazarama Maxipuan kampanyasında her türlü değişim ve iptalin İş Bankası tarafından yapılacağı detaylı bir şekilde ifade edilmiştir. Referans kodu alarak kampanyaya katılım sağlayabilen emekli vatandaşların bankaya bağlı kartlarından birine kazandıkları Pazarama Maxipuanların yükleneceği belirtildi. SGK' ya bağlı emekli vatandaşların yararlanabileceği bu kampanyadan bir emekli vatandaş iki yakını için referans kodu alarak katılım sağlayabilir.

Bu haber toplam 251 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.