Son Dakika: Vakıfbank ve 2 Banka Daha Atak Yaptı! TC Kimlikle 15.000 TL Ödeme 3 Bankadan Yapılacak! Şart Yok!

Son Dakika: Vakıfbank ve 2 Banka Daha Atak Yaptı! TC Kimlikle 15.000 TL Ödeme 3 Bankadan Yapılacak! Şart Yok!

Son Dakika: Vakıfbank ve 2 Banka Daha Atak Yaptı! TC Kimlikle 15.000 TL Ödeme 3 Bankadan Yapılacak! Şart Yok!

Vakıfbank yaptığı kampanyalar ile adından söz ettirken, yaptığı kampanyalar diğer bankalara örnek olmaya devam ediyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler 15.000 TL'Ye kadar ödeme almak istiyorsa 3 banka yeni kampanya başlatıyor. Vakıfbank Şekerbank ve ING Bank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar 15.000 TL ödeme bu 3 bankanın yaptığı kampanya ile başvuru yapabileceklerdir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler banka kamu bankası olmasından dolayı kişilerin kredi notu ve gelir durumuna göre onay vermektedir. Diğer özel bankalar ise kişilerin kredi notuna göre faiz oranlarından faydalanmaktadırlar. Vakıfbank ve Şekerbank kamu destekli olarak verecekleri bu kredilerde, yüksek limitli kredi almak isteyenlere de başvuru imkanı sağlayacak.

Vakıfbank

Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilirsiniz. Vakıfbank internet sitesi üzerinden yapılacak başvurularda başvuru yapan kişilerin hemen anında ödeme alabilmeleri için sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan kişiler başvurularını yapmak için son iş yerinde 6 aydır çalışıyor olması gerekmektedir. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu bankadan almak kaydıyla hemen yüksek limitli krediler kullanabilirler. Vakıfbank mobil uygulamasını kullanarak da dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz.

vakifbank1.jpg

Şekerbank

Şekerbank üzerinden başvuru yapmak için başvurunuzu banka şubesinden yapmanız gerekiyor. 15.000 TL'ye kadar gelir belgesiz, 15.000 TL üzerinde ise gelir belgeli olarak ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Bu bankalar üzerinden yapılan kredi başvurularında hemen sonuç gelir. Emekliler bu kredileri almak istiyorsa emekli maaşını kendi bankasından alması gerekiyor. Şekerbank'a hem emekli maaşınızı taşıyarak hem de bankanın borç kapatma kredisini kullanarak tüm banka borçlarınızı tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

ING Bank

ING Bank üzerinden başvuru yapmak için bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde giriş yaparak hemen kredinizi kullanabilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. ING Bank üzerinden 15.000 TL kredi alacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli düşük faizlerle kredi imkanı sunulmaktadır. 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler en düşük faiz oranlarından yararlanmak için banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması şarttır. Ayrıca size en yakın banka şubesine giderek de kimlikle başvuru yapma imkanınız vardır.

Bu haber toplam 577 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.