Akbank hesabınız varsa dikkat edin! Bu banka detaylı açıklama yaptı: İki gün içersinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor

Akbank hesabınız varsa dikkat edin! Bu banka detaylı açıklama yaptı: İki gün içersinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor

Akbank hesabı olan kişiler iki gün içinde başvuruda bulunarak acil nakit kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için kendilerine yakın olan Akbank şubelerine gitmelerine gerek yok.

Akbank hesabı olan kişiler iki gün içinde başvuruda bulunarak acil nakit kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için kendilerine yakın olan Akbank şubelerine gitmelerine gerek yok. İnternet bankacılığı uygulaması üzerinden gelir belgesiz bir şekilde kredi imkanlarından yararlanabilirler.

Akbank’da hesabı olan kişiler eğer nakit krediye başvurmak ve almak istiyorlarsa; başvurularını tamamlamak için şubelere uğramadan Akbank direk uygulaması üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. İki gün içerisinde başvuruları gerçekleştirmeleri durumunda en düşük faiz oranından faydalanarak kredilerini teslim alabiliyorlar.

Akbank resmi web sitesi doğrultusunda yayınlanmış olan duyuru sonrasında başvurularını tamamlayacak olan vatandaşların kredi puanları 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. 1200 ve üzerinde kredi puanı olan vatandaşlar şubelere uğramadan başvurularını gerçekleştirdikleri durumda rahatlıkla kredi onayını alabilecekler.

akbank-hesabiniz-varsa-dikkat-edin-bu-banka-detayli-aciklama-yapti-iki-gun-icersinde-basvurunuzu-gerceklestirmeniz-gerekiyor.jpg

Akbank düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara eğer şubelere gitmek istemiyorlarsa; cep telefonu üzerinden SMS göndererek kredi imkanına sahip olabiliyorlar. Kredi yazarak boşluk bıraktıktan sonra krediye başvuracak olan kişinin kimlik numarasını yazarak 44 25 numarasına gönderim sağlayabilir ya da 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında 7 - 24 kesintisiz bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz Akbank direk uygulamasından başvuruda bulunacağız ihtiyaç kredilerinde eğer belirtilen koşulları sağlıyorsanız; 5 dakika içerisinde onay alabilirsiniz.

Bu haber toplam 196 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.