Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm Full İzle! 8 Şubat Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm Full İzle! 8 Şubat Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

FOX TV ekranlarının yeni sezonda en seçilen yapımlarından biri olan Evlilik Hakkında Her Şey yakından takip ediliyor. Evlilik Hakkında Her Şey 8. bölüm full izle. Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça Youtube izle…

Ekranların en sevilen yapımlarından Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni bölüm heyecanı sürüyor. 8 Şubat 2022 Salı akşamı her zaman olduğu gibi FOX TV ekranlarından izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi sosyal medyada çok konuşuldu. İzlenme rekorları kıran Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyenler internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümde neler olacak? Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm full izle.

Evlilik Hakkında Her Şey Yeni Bölümde Neler Olacak?

6193d26786b24a179c72f0f4.jpg

Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümünde Yıldırım ve Bora’nın geçmiş yaşamlarındaki sır perdesi aralanır. Yıldırım’ı mercek altına alan Sanem, bu işin peşini bırakmak istemez. Düşmanı kendi sahasında yenmenin yollarını aramaya devam eder. Bu sırada yüzükle yakalanan Songül, Nadide’nin tehditleri ile karşı karşıya kalır. Azra ise Songül’ü kurtarmak için yeni planını uygulamaya sokar.

Erman ve Çolpan, Songül davasında Azra’ya hiç beklemediği bir yardım yaparlar. Bunun üzerine Güneş’in kafesini yeni üsleri olarak belirleyen Erman ile Çolpan, kırk yıllık günah dedikleri Vedat Parmaksız davasını arkadaşları ile paylaşırlar. Bora’nın geçmişine dair düğümleri açmanın tek yolu, onun maskesini düşürmekten geçtiği için bu işin peşini bırakmazlar. Vedat Parmaksız ile Bora arasında bir bağ olup olmadığını araştırmak için harekete geçerler.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Son Bölümde Neler Oldu?

Songül’ün bir anda ortaya çıkışı Azra’yı zor bir davayla yüzleştirir. Azra’nın Yıldırım’a olan güveni sarsılınca Serhan Gülan davası büyük bir çıkmaza dönüşür. Çolpan ve Sanem tarafından tehdit edilen Deniz, aileden gelen hiç beklemediği yardım ile büyük bir sevinç yaşar. Hukuk bürosundan uzaklaşmak zorunda kalan Erman geçmişini sorgular.

Bu haber toplam 491 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.