Gelir belgesi talep edilmiyor! Öğrenci ev hanımı ve işsiz olan vatandaşlara acil nakit fırsatı

Gelir belgesi talep edilmiyor! Öğrenci ev hanımı ve işsiz olan vatandaşlara acil nakit fırsatı

Gelir belgesi talep edilmiyor! Öğrenci ev hanımı ve işsiz olan vatandaşlara acil nakit fırsatı: Bu bankalar toplam 20.000 TL düşük faizli nakit imkanı sağlıyor

Öğrenci, ev hanımı ve işsiz olan vatandaşlara acil nakit fırsatı haber verildi. Gelir belgesi istenmeyen bu nakit fırsatında bankalar 30.000 TL düşük faiz oranı ile nakit imkanı sağlıyor. Bankalar geçmiş olduğumuz yıllar içersinde gelir belgesi olmayan ya da düzenli bir geliri bulunmayan vatandaşlara sundukları kredi imkanının dışında tutuyorlardı. Lakin son dönemler içerisinde yaşanan ekonomik kriz ile beraber vatandaşların acil nakit para ihtiyacı artışa geçti. Bu noktada bankalar elini taşın altına koymaya karar verdi. Gelir belgesi bulunmayan işsiz, ev hanımı ve öğrenci gibi kişilere de artık başvuru yapmaları halinde bankalar düşük faizli kredi imkanı sunuyor. 20.000 TL’ye kadar gerçekleştirecek olduğunuz başvurularınız için bankalardan gelir belgesi şartı istemiyor. Herhangi bir şarta ya da kefile de gerek duymuyor. Peki gelir belgesi olmadan kredisi imkan sağlayan bankalar hangileri?

Garanti BBVA Bankası’ndan gelir belgesiz kredi imkanı

Gelir vergisi bulamayan vatandaşlara Garanti BBVA bankası kredi fırsatı sağlıyor. Ev hanımı, öğrenci ya da serbest çalışan kişilere 20.000 TL’ye kadar olan acil nakite ihtiyaçları için Garanti Bankası düşük faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra 36 aya varan vadelerle kredi imkanı sunuyor.

gelir-belgesi-talep-edilmiyor-ogrenci-ev-hanimi-ve-issiz-olan-vatandaslara-acil-nakit-firsati.webp

Acil nakite ihtiyacı olan vatandaşlara ING Bank’dan bir fırsat

Gelir belgesi sahip olmayan lakin acil nakite ihtiyacı olan vatandaşlar için INGBank’ta taşın altına elini koyuyor. ING Bank turuncu ekstra fırsatları ile birlikte 20.000 TL’ye varan acil nakit ihtiyaçlarında maaş bordrosu ya da gelir belgesi istemiyor. ING Bank’ran kullanacak olduğunuz 20.000 TL’ye kadar olan kredi imkanında faiz oranı 1.35 olarak belirlendi.

Gelir belgesi olmayan vatandaşlara TEB Bankası’ndan müjdeli haber

TEB bankası da gelir belgesi olmayan vatandaşlar için kredi imkanı sağlayan bankalar arasında yerini aldı. Diğer bankalara borcunuz varsa bile TEB Bankası’ndan herhangi bir gelir belgesi göstermeden kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi notunuza da bakılmıyor. Bankadan anında krediniz onay alabiliyorsunuz.

Bu haber toplam 223 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.