50 Yaşından Büyük Olanlar Başvuru Yapabiliyor! 12 Ay Boyunca Ödeyeceğiniz Tutar Çok Düşük!

50 Yaşından Büyük Olanlar Başvuru Yapabiliyor! 12 Ay Boyunca Ödeyeceğiniz Tutar Çok Düşük!

Emeklilere müjdeli haber geldi. Türk Telekom tarafından emekliler için güncel bir kampanya planlandı. Kampanyanın 50 yaş ve üzeri tüm emeklilere açık olduğu belirtildi.

Emeklilere müjdeli haber geldi. Türk Telekom tarafından emekliler için güncel bir kampanya planlandı. Kampanyanın 50 yaş ve üzeri tüm emeklilere açık olduğu belirtildi. Fırsat kapsamı dahilinde oluşturulan cazip tarifenin maliyeti 12 ay boyunca her ay sadece 20 TL olacak. Türk Telekom'dan Emekli500 teklifi ile her yöne 500 dakika, Türk Telekom mobil hatlarında sınırsız görüşme ve 1 GB internet sadece 20 TL'ye sunuluyor.

50 yaş üstü müşteriler, Türk Telekom faturalı cep telefonu tarifesine tam bir yıl sadık kalarak 20 TL'ye tarifeden yararlanabiliyor. Emekli500 Tarifesi'ne geçtikten sonra 50 yaş ve üzeri müşteriler, müşteri hizmetleri veya SMS ile Emekli500 Tarifesi'ne taahhütte bulunabilirler.

50-yasindan-buyuk-olanlar-basvuru-yapabiliyor-12-ay-boyunca-odeyeceginiz-tutar-cok-dusuk.jpg

Kampanya Detayları

50 yaş ve üzeri ve Türk Telekom faturalı mobil fiyatlandırmasına bir yıl boyunca bağlı kalmayı kabul eden bireysel faturalı müşteriler taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirler. Taahhüt edilen aylık ücretten yararlanmak için SMS veya Müşteri Hizmetleri ile taahhütte bulunulması gerekmektedir. SMS taahhütleri "SOZ 500" yazıp 5555 numarasına gönderilerek yapılmalıdır. Aylık ücret indirimi, öngörülen fatura döneminden itibaren sağlanmaya başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca devam edecektir. Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom ev interneti ve diğer işbirliği ön ödemeli tarifelerine geçiş yapan müşterilerin nihai faturaları, taşıyıcıyı operatörlere taşıyan müşterinin lehine ve o ana kadar biriken indirimlerin toplamını yansıtacaktır.

12 fatura dönemi içerisinde sözleşme imzalayarak başka bir mobil faturalı tarifeye geçiş yapan müşterilerden çekim ücreti alınmayacak, taahhütleri normal olarak devam edecek. Müşterilerin son faturaları, o ana kadar alınan indirimler ve kalan ayın ücretleri eklenerek belirlenecektir. Müşterilerin hatlarını iptal etmeleri, numaralarını başka operatörlere aktarmaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom ev interneti veya diğer iş birliği ön ödemeli tarifelerine geçmeleri halinde, müşterilerin son faturaları buna göre hesaplanacaktır.

Bu haber toplam 267 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.