Halkbank Son Dakika Uyarısı Yaptı! Tam 3 Gün Sonra Bitiyor!

Halkbank Son Dakika Uyarısı Yaptı! Tam 3 Gün Sonra Bitiyor!

Halkbank son yıllarda icralık satışlarıyla ün kazanmıştır. Halkbank'ın resmi internet sitesinde yayınlanan son dakika duyurusuna göre 3 işyerinin sözleşmesi 3 gün sonra sona erecek.

Halkbank son yıllarda icralık satışlarıyla ün kazanmıştır. Halkbank'ın resmi internet sitesinde yayınlanan son dakika duyurusuna göre 3 işyerinin sözleşmesi 3 gün sonra sona erecek. Ucuz ofis satın almak istiyorsanız Halkbank'ın icra kampanyasını kaçırmayın.

Halkbank'ın uygun fiyatlı konut satışları devam ederken yeni bir son dakika uyarısı geldi. Halkbank, resmi internet siteleri aracılığıyla kamuoyuna son bir çağrıda bulundu. Halkbank bu hafta üç ilde icralık ofis satacak. 300 bin liradan başlayan fiyatlarla iş yapmak istiyorsanız Halkbank'ın açtığı bu ilanları kaçırmayın. Halkbank'ın son üç gündür satışa çıkardığı icralık ofis ilanları güncellendi. Teklif vermek isteyenlerin üç gün içinde tekliflerini bankaya vermeleri gerekmektedir. Halkbank'ın satışa çıkardığı ofisler üç ayrı ilde yer alıyor.

halkbank-son-dakika-uyarisi-yapti-tam-3-gun-sonra-bitiyor.jpg

Erzurum’da Tam Tamına 305 Bin TL’ye İşyeri

Halkbank, satışa sunduğu konut ve işyerlerini genellikle ihale yoluyla satıyor. En sevilen kamu bankalarından Halkbank, Erzurum'da aktif olarak işyeri satışı yapmaktadır. Halkbank'ın resmi internet sitesinde Erzurum'un Pasinler bölgesindeki işyerine ilişkin uyarı yayınlandı. Banka, icra daireleri ihalesinin iki gün içinde sona ereceğini belirten bir açıklama yayınladı. 220 metrekare genişliğindeki ofis alanı için ilk teklif 305 bin TL oldu.

Samsun’da Tam Tamına 500 Bin TL’ye İşyeri

Samsun'un Havza ilçesindeki işyerinin bankadan yapılan açıklamaya göre sona gelindiği bildirildi. Halkbank'ın 935 metrekarelik ve 497.500 TL'ye mal olan icralık ofisi fazlasıyla talep görüyor. İhalenin üç gün içinde bitmesi beklenmesine rağmen, teklif vermek isteyenler bankanın internet sitesini ziyaret ederek tekliflerini iletebilirler.

Hatay’da Tam Tamına 725 Bin TL’ye İşyeri

Hatay, Halkbank'ın en son açıkladığı il. Hatay'ın Antakya ilçesinde bulunan 176 metrekarelik ofis, iki gün sonra ihale ile satılacak. İşyerinin başlangıç ​​fiyatı Halkbank'ın açıklamasına göre 725 bin TL.

Bu haber toplam 309 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.