O Bankalardan Müşterilere Müjde Verildi! Belge Şartsız 20 Bin TL Kredi Fırsatı!

O Bankalardan Müşterilere Müjde Verildi! Belge Şartsız 20 Bin TL Kredi Fırsatı!

Ücret ve gelir belgesiz kredi verilecek. İki banka birbiri ardına açıklama yaptı. 20.000 TL kredi için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların gelir belgesi ibraz etmesine gerek kalmayacak.

Ücret ve gelir belgesiz kredi verilecek. İki banka birbiri ardına açıklama yaptı. 20.000 TL kredi için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların gelir belgesi ibraz etmesine gerek kalmayacak. Vatandaşlar artık nefes alacak. Akbank ve Yapı Kredi'den her müşteri gelir belgesine ihtiyaç duymadan 20.000 TL kredi kullanabilecek. Her iki bankadan da kredi almak isteyen müşteriler, şartları sağlamaları halinde başvuruda bulunabilmekte ve uygun olmaları halinde kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir. Başvuruların hemen ardından banka sonucu size bildirecektir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Müşteriler, Akbank'tan 20.000 TL'ye uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Kayıt için başvurmanız durumunda 36 ay vade imkanı sunulmaktadır. Akbank'ın mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, internet sitesi üzerinden işlem yapabilir veya yakın Akbank lokasyonlarına şahsen de başvuruda bulunabilirsiniz.

o-bankalardan-musterilere-mujde-verildi-belge-sartsiz-20-bin-tl-kredi-firsati.jpg

Banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisine başvurmak için kısa mesaj servisinden de yararlanabilirsiniz. Vatandaş olarak krediye başvurmak istiyorsanız “kredi” yazdıktan sonra boşluk bırakın ve Kimlik numaranızı yazıp 4425'e gönderin. Başvurunuz hızlı bir şekilde incelenecek ve banka olumlu veya olumsuz yanıt verecektir. Olumlu sayılan krediniz hemen hesabınıza eklenecek ve kullanıma hazır olacaktır.

Akbank aynı zamanda emekli promosyonları ile de kampanya yapıyor. Emekliler maaşlarını üç yıl boyunca aynı bankadan almayı kabul ederse, promosyon ödemesi almaya hak kazanırlar. Banka değişikliklerinin bir sonucu olarak bankalar arasında şiddetli bir promosyon savaşı var.

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Yapı Kredi'nin kamuoyuna duyurduğu bu kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, şirketin resmi internet sitesi üzerinden, mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir veya fiziki lokasyonlarından birini bizzat ziyaret edebilirler. Başvurunuz onaylanırsa, 20 000 TL'lik bu düşük faizli ihtiyaç kredisinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu haber toplam 216 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.