Selçuk Geçer Dolar Hakkında İlk Kez Olumlu Yorum Yaptı! Selçuk Geçer’in Çakılacak Yorumu Gündem Oldu!

Selçuk Geçer Dolar Hakkında İlk Kez Olumlu Yorum Yaptı! Selçuk Geçer’in Çakılacak Yorumu Gündem Oldu!

Ekonomist Selçuk Geçer, dolar ile ilgili son dakika açıklamalarında bulundu. Yatırımcılara, özellikle geçmişte otomobil fiyatlarında önemli bir düşüşün olumlu haberlerini verdi.

Ekonomist Selçuk Geçer, dolar ile ilgili son dakika açıklamalarında bulundu. Yatırımcılara, özellikle geçmişte otomobil fiyatlarında önemli bir düşüşün olumlu haberlerini verdi. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, sosyal medya hesaplarına dolar kuruyla ilgili yeni videolar yüklemeye devam ediyor. Doları sıklıkla yüksek seviyelerde öngören ve ürkütücü senaryolar yaratan Selçuk Geçer, ilk kez cesaret verici bir şeyden bahsetti. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda takipçilerine en bilinen üç öngörüsünü aktardı.

Zaman geçtikçe ekonomist Selçuk Geçer hükümetin para politikalarına karşı sesini yükseltmeye devam ediyor. Özellikle Merkez Bankası'nın faiz oranlarını artırma kararına tepki olarak Türkiye'nin ihracatının her geçen gün küçüldüğünü iddia ediyor. Önümüzdeki dönemlerde dış ticaret açığının genişleyeceğini öngören Selçuk, dolar kıtlığı yaşanacağını ve günlük dolar talebinde artış olacağını açıkladı. Ünlü ekonomist, otomobil fiyatlarına ilişkin iyimserliğini de dile getirdi ve dolarda önemli bir kırılma beklediğini belirtti.

selcuk-gecer-dolar-hakkinda-ilk-kez-olumlu-yorum-yapti-selcuk-gecerin-cakilacak-yorumu-gundem-oldu.jpg

Kötü Günler Daha Gelmedi

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer'e göre gelişmeler ışığında dolar kuru yükselecek. Selçuk Geçer, döviz kurunun yukarı yönlü seyrinin işsizliği ve enflasyonu da hızlandıracağını belirterek, dolar kıtlığının başlamasıyla birlikte hem piyasalarda hem de ekranlarda güçlü bir yükseliş yaşanacağını belirtti. Selçuk Geçer, bu durumda kaybedenin vatandaş olduğunu, finans sektörünün ise zarar görmediğini ve kazançlarını artırmaya devam ettiğini söyleyerek geçiyor.

Selçuk Geçer’in dolar kuruyla ilgili hazırladığı korkunç senaryolar nedeniyle bir felaket tellalı olarak ünlenmesi nedeniyle yeni tahminleri insanları alarma geçirdi. Selçuk Geçer, piyasaların durumuna bağlı olarak dolar kurunda %100'lük bir değişim olabileceğini, bunun kaçınılmaz olduğunu söyledi. Net bir kırılma yaşanılabileceğini söyledi.

Bu haber toplam 308 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.