Ziraat Bank Kart Sahiplerinin Dikkatine! 6 Gün İçinde Başvuru Yapan Kazanıyor

Ziraat Bank Kart Sahiplerinin Dikkatine! 6 Gün İçinde Başvuru Yapan Kazanıyor

Ziraat bank kart kullananlar için son dakika bir gelişme yaşandı. Banka yeni bir taksit kampanyası başlatarak dikkat çekmeyi başardı.

Ziraat bank kart kullananlar için son dakika bir gelişme yaşandı. Banka yeni bir taksit kampanyası başlatarak dikkat çekmeyi başardı. Söz konusu kampanyaya katılmak içinse 6 gün içerisinde başvuru yapılması gerekiyor. Ziraat bankası bank kart kullanan tüm kişiler sunulan bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Taksitli alışverişler için sunulan bu kampanya içinse son 6 gün kaldı. Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden de konu ile ilgili detaylara erişim sağlanıyor. 2 ile 7 taksit arasında yapılacak olan ödemelere ek olarak 3 artı taksit ödemesi sunulacak. Kredi kartı ile yapılan ödemeler için ekstra üç taksit eklenecek. Söz konusu durumda görevlilere bu detayın hatırlatılması gerekiyor.

Ziraat Banka Kartı Kullananlara Müjdeli Haber

Milyonlarca vatandaş Ziraat bankasına bağlı olan bank kart kullanımları yapıyor. Bankadan ise son dakika müjdeli bir haber geldi. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada ise yapılacak olan kredi kartı alışverişlerinde 2 ile 7 taksit konusuna artı 3 taksit detayı sunulacak. Bu kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilecekler.

Ancak düzenlenen ve sunulan bu kampanyaya katılmak isteyenler 6 gün içerisinde başvuruda bulanacaklar. Aynı zamanda alışverişler esnasında bu detayın hatırlatılması gerekiyor. Ziraat bankası tarafından düzenlenen kampanya müşterilerin yüzünü güldürmeyi başaracak. Kampanya ile ilgili bütün detaylar için bankanın resmî web sitesi üzerinden bilgi ediniliyor. Bununla birlikte ise banka şubeleri üzerinden de bilgi alınıyor.

Ziraat Bankasından Dev Kampanya

Ziraat Bankası tarafından yeni ve dev bir kampanya haberi daha geldi. Düzenlenen yeni kampanya ile taksitli yapılan ödemelere ekstra 3 taksit imkanı eklenecek. Ekstra 3 taksit kampanyası Bankanın anlaşmalı olduğu kurumlar için geçerli olacak. Ziraat Bankası tarafından başlatılan 3 taksit kampanyasından banka kredi kartı olan müşteriler destek alabilecekler.

2 ile 7 taksit seçeneğine artı 3 taksit eklemesi müşteriler için sunulacak. Kampanya içinse son 6 günün içerisine girildi. Ziraat banka kartı olan tüm müşteriler bu kampanyaya katılım sağlayabilecekler. Sunulan bu kampanya ile Ziraat Bankası müşterileri uzun vadede ödemelerini yapabilecekler. Kampanya anlaşmalı olan üye ve kurumlarda geçerli olacak.

Bu haber toplam 355 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.