Ziraat Bankası Müşterileri Dikkat Etsin! Ayda Sadece 50 TL Ödeyerek Sahip Olabileceksiniz!

Ziraat Bankası Müşterileri Dikkat Etsin! Ayda Sadece 50 TL Ödeyerek Sahip Olabileceksiniz!

Bankaların girdiği kampanya rekabetine Ziraat Bankası da katıldı. Emeklilere son dakika açıklamasıyla güzel bir haber verildi.

Bankaların girdiği kampanya rekabetine Ziraat Bankası da katıldı. Emeklilere son dakika açıklamasıyla güzel bir haber verildi. Ziraat Bankası kıdemli müşterileri için önemli bir kampanya yürütmüştür. Türk Telekom hattınız varsa hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sadece 55 TL'ye sınırsız haklara sahip olabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası'nın emekli müşterileri için yaptığı dev kampanyanın detayları.

Ziraat Bankası'nın emekli müşterileri için yürüttüğü dev kampanya açıklandı. Bu kampanyadan Türk Telekom hatlarını kullanan Ziraat Bankası müşterileri yararlanabilmektedir. 5 GB internet, her yöne 750 SMS, her yöne 750 dakika ve diğer Türk Telekom aboneleriyle sınırsız görüşme sadece 55 TL'ye sahip olun.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alanlar kampanya kapsamında aylık sabit ücret indiriminden yararlanmaya hak kazanırlar. Programa katılabilmek için Türk Telekom'un 5555 numarasına TC Kimlik Numarasını yazıp SMS atmaları veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne telefonla ulaşmaları gerekmektedir.

ziraat-bankasi-musterileri-dikkat-etsin-ayda-sadece-50-tl-odeyerek-sahip-olabileceksiniz.jpg

Sadece 55 TL’ye Sahip Olacaksınız

Ziraat Bankası, ülke içinde her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB mobil internet ve Türk Telekom mobil hatlarında sınırsız arama ayrıcalıklarının olacağını söyledi. Yeni hat kurulumu, numara taşıma veya ön ödemeli tarifelerden tarifeye geçiş yapan müşteriler KDV ve ÖİV dahil aylık 75 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerinden transfer yapan müşteriler KDV ve ÖİV dahil aylık 90 TL ücret ödemektedir. Program kapsamında belirlenen aylık tarife oranlarında aylık 30 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya Detayları

Ziraat Bankası'nın emekli müşterileri için hazırladığı benzersiz kampanyanın detayları açıklandı. Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alırken Ziraat Emekli tarifesine katılan ve bunu yeni hat açma, numara taşıma veya ön ödemeli Türk Telekom tarifelerinden geçiş yapma yoluyla yapan müşterilerden 12 fatura dönemi tarifede kalmayı kabul etmeleri halinde 45 TL tahsil edilecektir. SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla. Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelip Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan ve Ziraat Emekli tarifesinde 12 fatura dönemi kalmayı taahhüt eden müşterilerden Ziraat Emekli tarifesi için taahhüt ettikleri fatura döneminden başlamak üzere 12 fatura dönemi için 60 TL tahsil edilecektir.

Bu haber toplam 320 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.