GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-03-2021 16:13   Güncelleme : 27-03-2021 16:13

A101 Aktüel Ürünler 1 Nisan Kataloğu Yayınlandı! A101 İndirimlerinde Neler Var?

Kaliteli ve güvenilir alışveriş imkanı sunan A101, 1 nisan aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Televizyon buzdolabına birçok elektronik eşyanın yer aldığı kampanya da birçok ev eşyası ve mutfak gereçleri de satışa sunulacak.

A101 Aktüel Ürünler 1 Nisan Kataloğu Yayınlandı! A101 İndirimlerinde Neler Var?

Müşterinin ihtiyacına yönelik alışveriş imkânı sunan ve uygun fiyat politikaları ile çok tercih edilen A101 marketler zincirinin hemen hemen her hafta düzenlediği aktüel ürünler kampanyası müşterileri tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ev gereçlerinden elektrikli aletlere, masa sandalye takımlarından oturma setlerine kadar birçok ürün bu hafta A101 mağazalarında indirim kapsamında müşterilere sunulacak.

1 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Sunduğu uygun fiyatlar ile çok tercih edilen zincir marketlerden olan A101, aktüel ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Harca Harca Bitmez sloganıyla 1001 şubesinde kaliteli ürünleri ile hizmet vermeye devam eden A101’de birbirinden kullanışlı ürünler aktüel kataloğunda yer aldı. Toshiba marka HD Smart Led Televizyon, SEG marka No-frost  budolabının yanında dikiş makinası, elektrikli süpürgesi ve buharlı ütü çeşitleri ile saç maşası ve epilasyon aleti gibi kişisel bakım ürünlerine raflarında yer verecek. İndirimli Çubuk Blender, Çay makinası, Granit Tencere Seti ve French Press ile mutfaklara yeni bir hava katacak.

Aktüel Kataloğunda İlgi Çekici Ürünler Var

Vatandaşlar tarafından incelenmeye başlayan aktüel ürünler kataloğunda birbirinden kullanışlı ürünler kampanya dâhilinde bulunacak. 3’lü dekoratif sehpa çeşitlerinin yanında yataklı 3 kişilik salıncakları ile masa sandalye takımlarından oturma gruplarına kadar her çeşit ürün A101 raflarında kalite ile buluşuyor. Adrese ücretsiz teslimat imkanının tanındığı kampanya dahlinde birçok ürün çok uygun fiyatlar ile satışa sunulacak.

1001 Şubesi İle A 101 Her Yerde

Sunduğu yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünleri ile bir numaralı market zinciri haline gelen A101, 1001 şubesi ile her yerde hizmetinizde. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan aktüel ürünleri ile en çok tercih edilen market zinciri A 101 Mobilyadan züccaciyeye, elektronikten elektrikli ürünlere kadar her çeşit ürünü raflarından müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor.