MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-02-2021 10:35   Güncelleme : 12-02-2021 10:35

Bir Zamanlar Çukurova’nın Hünkar Yamanı Herkesi Hayrete Düşürdü!

Atv ekranlarınnı sevilen dizisi olan Bir Zamanlar Çukorva dizisinde yeni gelişmeler var. Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin, herkesi şaşırttı.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Hünkar Yamanı Herkesi Hayrete Düşürdü!

Atv ekranlarınnı sevilen dizisi olan Bir Zamanlar Çukorva dizisinde yeni gelişmeler var. Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin, herkesi şaşırttı. Çukurova'nın başrol oyuncusu Perçin, Hünkar karakterinin ölmesi ile diziden ayrılmış ve dizide büyük bir boşluk yaratmıştı. Uzun süredir gözlerden uzak duran Perçin geçtiğimiz gün objektiflere takıldı.

Ünlü oyuncunun son hali görenleri şaşkına çevirdi. Gözlerden ve ekranlardan uzak olan Vahide Perçin, eski eşi ile görüntülendi. Sosyal medyada yaptığı birkaç paylaşım haricinde gözlerden uzak kalan Vahide Perçin eski eşi Altan Gördüm ile birlikte objektiflere takıldı. Hünkar Yaman karakterinden bambaşka bir imaj ile görüntülenen usta oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi.

Vahide Perçin, şöyle konuştu: "Herkes birbirini sevsin. Artık buna çok ihtiyacımız var. Ama bizim için evlatlarımız var. Onlar bizim en büyük sevgilimiz."