MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-04-2021 14:00   Güncelleme : 12-04-2021 14:00

Survivor'da Gerilimli Anlar Sürüyor, Eski Yarışmacı Dahil Oldu

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da her geçen bölümde heyecan ve gerginlik artmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan programın son bölümünde özellikle İsmail ve Poyraz hakkında yapılan yorumlar izleyicilerin dikkatini çekti. Ancak yorum, yarışma kapsamında değil, eski bir Survivor yarışması tarafından geldi.

Survivor'da Gerilimli Anlar Sürüyor, Eski Yarışmacı Dahil Oldu

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yapan eski Survivor yarışmacısının gönderileri kısa sürede gündem oldu ve pek çok kişi tarafından alıntılandı. Poyraz hakkında çok sert sözler söyleyen eski yarışmacının yaptığı açıklamalar olay yarattı.

Finale Doğru Gerilim Artıyor

Yarışmada daha az sayıda yarışmacı kaldıkça gerilim her geçen gün daha da artıyor. Yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet sürerken aynı zamanda yarışmadan daha önceden ayrılmış olan eski isimler de yarışma hakkında yorumlarda bulunmaktan kaçınmıyorlar. Son bölümüne yönelik iki ismin tartışması özellikle sosyal medyada büyük tepki yarattı. Sosyal medyada bir anda başlayan tartışma en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Bu kapsamda İsmail ve Poyraz hakkında kullanıcılardan da yorumlar gelmekte gecikmedi.

İki isim arasında parkur ve konsey sırasında çok sık şekilde gündeme gelen tartışmalar bu sefer sosyal medyaya taşınmış oldu. Farklı tartışmaların yapıldığı iki isim arasında ise bu yüzden sık sık gerginlik çıkıyor. Kısa bir süre öncesinde yapmış olduğu el hareketi ve sözleri ile gündeme gelmiş olan ikilinin yaşadıkları adayı karıştırmaya yetmişti. Konuyla ilgili eski bir yarışmacı ise açıklama yaptı.

“Ne Öğrettiler Sana?”

Survivor yarışmasında performansından daha önceden çok bahsettiren ve yarışmanın sevilen yüzlerinden olan eski yarışmacı Yunus Emre Özden, konuyla ilgili olarak açıklamalar yaptı. Özden: “Aslan parçası, para vererek okuduğun okullarda sana neler öğrettiler?” dedi. Kısa sürede pek çok beğeni ve yorum alan Özden’in gönderisi en çok alıntılanan gönderiler arasında yerini aldı. Özden bu sözler sonrasında bir açıklama daha yaparak şunları söyledi: “Öğretilecek saygının önemini bu sene rahat olun ve sabırla bekleyin. Şampiyon geliyor yakında! Şampiyon” dedi. Yaptığı paylaşımlar ile İsmail’e destek veren Özden’in takipçileri Poyraz’ı yaptıkları yüzünden kınarken, İsmail’in de yarışmada iyi yerlere gelmesi gerektiğini belirttiler.