MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-04-2021 19:23   Güncelleme : 07-04-2021 19:23

Survivor’da Hayran Kitlesini Arttıran Ünlü Oyuncu Öykü Çelik Evleniyor!

Ünlü oyuncu Öykü Çelik dünya evine girmeye hazırlanıyor. İki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi İsmail Berhan’ın evlilik teklif etmesi üzerine “evet” diyen ünlü oyuncu, Berhan ile birlikteliğini nikah masasına taşıyacak. İş adamı sevgilisi İsmail Berhan ile yaşadığı mutlu dolu anları sosyal medya hesabından paylaşan Çelik, parmağında yüzük olan bir fotoğraf da paylaşarak evlilik teklifi aldığını takipçileri ile paylaştı.

Survivor’da Hayran Kitlesini Arttıran Ünlü Oyuncu Öykü Çelik Evleniyor!

Genç oyuncu Öykü Çelik’in İsmail Berhan’dan aldığı evlilik teklifine bir yanıtı da sosyal medya hesabı üzerinden geldi. Çelik, yaptığı fotoğraf paylaşımına “evet” yanıtı yazdı ve parmağında yüzük olan bir görsel paylaştı. Sevgilisinin teklifini geri çevirmeyen Çelik’i kısa sürede takipçileri çok sayıda mesaj göndererek tebrik ettiler.

İlerleyen Aylarda Nikah Masasına Oturacaklar

Çelik, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile evlilik teklifine evet dediğini takipçileri ile paylaştı. Kısa sürede yaptığı paylaşıma çok sayıda tebrik mesajı geldi. Oyuncunun takipçileri bu mutlu ana yönelik sevinç mesajları yazarken, çiftin ilerleyen aylarda nikah masasına oturmayı planladıkları da anlaşıldı.

Çelik yakın zaman önce salgına rağmen katıldığı partiler nedeniyle eleştirilmişti. Sosyal medyadan kendisine çok sayıda tepki gelmiş ve aynı zamanda verdiği bir röportaj yüzünden de tepkilerin odağı haline gelmişti.

“Mini Etek Giyen Kız Kültürü”

Verdiği röportajda çok tepki çeken ifadeler kullanan Çelik şu ifadeleri kullanmıştı: “Parti parti gezen birisi ben değilim. Ben, Trabzonluyum. Mini etek giyen bir kız ile benim kültürüm hiç aynı olur mu? Ben diz altında etek ile büyüdüm. Saçımı da örgüden başka hiçbir şekle sokmadım. Bu yaştan sonra da kültürümü ret mi edeyim?” demişti.

Oyuncunun sarf ettiği bu sözler ise sosyal medyada kısa sürede tepki çekmiş ve gündem olunca oyuncu yeni açıklamalar yapmak zorunda kalmıştı. Çelik yaptığı açıklamalarda “Toplum tarafından söylediğim sözlerin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. Eğer sözlerimin çok küçük kısmına odaklanırsanız bu sözler yanlış yerlere çekilebilirler. Röportajda karşılaştığım soru tarzına yönelik olarak bu ifadeleri kullanmıştım. Hiçbir zaman kimseye yönelik incitici ya da kırıcı ifadeler kullanmam, bu benim tarzım değil,” şeklinde konuşmuştu.