MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-04-2021 12:07   Güncelleme : 08-04-2021 12:07

Survivor'dan Elenen Ünlü Oyuncu Öykü Çelik Kafalarda Soru İşareti Bıraktı!

Ekranların sevilen ve en çok izlenen yapımları arasında bulunan Survivor programında ünlüler takımında mücadele eden ve bu yarışmadan geçen bölümlerde elenen Öykü Çelik, İstanbul’da görüntülendi. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi İsmail Berhan’ın yalı dairesi yerine otelde kalmayı tercih edince kafalarda soru işareti oluşturdu.

Survivor'dan Elenen Ünlü Oyuncu Öykü Çelik Kafalarda Soru İşareti Bıraktı!

Ünlü oyuncu Öykü Çelik, kısa bir süre önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile birlikte sevgilisi İsmail Berhan’ın evlilik teklifine evet yanıtını vermişti. Çelik’in sevgilisinin yanında kalmak yerine neden otelde kaldığı ise merak edildi.

Yarışmadan Elenince İstanbul’a Döndü

Survivor 2021 programında ünlüler takımında yer alan ve programda yaptıkları ile dikkatleri üzerine çeken Öykü Çelik, geçen haftaki bölümlerde yarışmadan elenmiş ve adaya da veda etmek zorunda kalmıştı. Yarışmadan elenirken duygusal anlar yaşanmasına neden olan Çelik’in bu durumu izleyiciler için de şaşkınlığa sebep olmuştu. Çelik, adadan ayrıldıktan sonra ise İstanbul’a döndü. Önceki gün İstanbul’a gelen Çelik’in otelde kaldığı anlaşıldı.

Sevgilisi İsmail Berhan’ın kendisine tahsis ettiği milyonluk değere sahip olan lüks araç ile otele giden 33 yaşındaki oyuncunun neden otelde kaldığı ise merak konusu oldu. Eşyalarını ve bavullarını araca yükledikten sonra araç ile uzaklaşan Çelik’in sevgilisinin Bebek’te bulunan yalı dairesinde kalmayarak otelde kalmasının aralarının bozuk mu olduğuna dair soruların sorulmasına neden oldu.

Evlilik Teklifine “Evet” Demişti

Öte yandan Çelik, geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sevgilisinden evlilik teklifi aldığını ve buna yanıtının da “evet” olduğunu içeren bir paylaşım yapmıştı. Parmağında yüzük takılı bir fotoğraf paylaşarak gönderisine “evet” yazan Çelik’in takipçileri bu sayede evlilik teklifini kabul ettiğini ve yakında sevgilisi Berhan ile nikah masasına oturacaklarını anlamışlardı. Evlilik teklifine yönelik yaptığı paylaşım çok kısa sürede büyük beğeni ve yorum alırken Çelik de takipçilerine teşekkür etmiş ve kendisini çok mutlu hissettiğinden bahsetmişti.

Bir süredir aşk yaşayan çiftin aşk ilanları ise Çelik’in yarışmaya katılmadan önce kamuoyu ile paylaşılmıştı. Çelik, bir arkadaşının yayınladığı fotoğrafa kendi sayfasında da yer vererek sevgilisi ile çekinmiş olduğu fotoğrafa kalp emojisi koymuştu.