MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-04-2021 13:08   Güncelleme : 21-04-2021 13:08

Ünlü Oyuncu Gonca Vuslateri'nin Üzerine Sıcak Su Döküldü, Çığlıkları ile Herkesi Ayağa Kaldırdı!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nin başına çok kötü bir olay geldi. Kısa zaman önce koronavirüse yakalanan oyuncu, tıkanan burnunu açmak için içine kekik yağı döktüğü tenceredeki kaynar suyu belinden aşağıya devirdi. Büyük acı duyan ve kendi ifadelerine göre çığlıkları ile tüm İstanbul’u ayağa kaldıran oyuncu hastaneye kaldırıldı.

Ünlü Oyuncu Gonca Vuslateri'nin Üzerine Sıcak Su Döküldü, Çığlıkları ile Herkesi Ayağa Kaldırdı!

Vahim olay geçen günlerde koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nin başına geldi. Talihsiz olayda, üzerine kaynamış su dökülmüş olan Vuslateri hastaneye tedavi edilmek için kaldırıldı. Yaşananları ise sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan oyuncu çok zor anlar yaşadığını belirtti.

“Tüm İstanbul Ayağa Kalktı”

Yaşanan talihsiz olay hakkında sosyal medya hesabı Instagram üzerinden açıklamalarda bulunan Vuslateri, başından geçenleri anlattı. Deneyimli oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Koronavirüsün üçüncü günündeyim. Bugün burnum o kadar tıkalıydı ki nefes almakta zorlanıyordum. Ben de burnum biraz açılsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir suyu tencerede kaynattım. Fakat tencere birden devrildi ve kaynamış su belimden aşağıya döküldü. Tüm İstanbul’u çığlıklarım ile ayağa kaldırdım,” dedi.

Vuslateri aynı zamanda virüs sürecine yönelik açıklamalarda da bulundu. Virüs sürecinin iyi geçtiğini umduğu söyleyen Vuslateri: “Kök hücre tedavisi ile birlikte kısa zamanda sağlığıma kavuşmuş olacağım. Şimdilik harika projemden 10 gün uzaktayım ama inanıyorum ki bu durum da geçecek. Neler geçmiyor ki!” şeklinde konuştu.

“Köpeklerim Kedilerim Size Emanet”

Oyuncu çok sevdiği evcil hayvanlara yönelik de açıklama yapmayı ihmal etmedi: “Cihangir’im, köpeklerim, sokak kedilerim sizlere emanet kalacak birkaç gün. Sedasyonu almadan önce de son cümlem Cissy’nin ilaçları, şeklinde oldu. Şimdilik koronavirüs süreci iyi geçiyor. Çevremdekiler abla sana olanlar olmuş, seni daha fazla tutmayalım gibi davranıyorlar. Her dakika benimle ilgilenen sağlık personeli bulabilmek de çok iyi. Uykumda bile onları alkışlıyorum. Yine hayatımı kurtarmış oldunuz, iyi ki varsınız!” dedi.

Yaptığı paylaşımlara çok kısa süre içerisinde pek çok geçmiş olsun mesajı alan ünlü oyuncuya destek verenler arasında Funda Arar, Ece Yörenç, Murat Dalkılıç, Defne Samyeli gibi isimler de bulundu. Oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.