Teşkilat Dizisinde Serdar Geçmişine İyice Yaklaştı! Serdar’ın Halleri Seyirciyi Nasıl Etkileyecek

Teşkilat Dizisinde Serdar Geçmişine İyice Yaklaştı! Serdar’ın Halleri Seyirciyi Nasıl Etkileyecek

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ikinci sezonuyla iyi izlenme oranları alan Teşkilat dizisinde Serdar ile ilgili gelişme izleyenleri sarsmaya geliyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ikinci sezonuyla iyi izlenme oranları alan Teşkilat dizisinde Serdar ile ilgili gelişme izleyenleri sarsmaya geliyor. Yıldırım'ın özel eşyalarının arasında Serdar'ın babasının fotoğrafının çıkması işleri iyice karıştırdı.

Serdar Şimdi Ne Yapacak?

Mete Başkanın ölümünden sonra intikam yemini eden ekip Yıldırım'a ulaşmanın bir yolunu ararlar. Yıldırım'ın bütün işlerini yürüten 4 adamın adına ulaşan ekip Alman İstihbaratı ile karşı karşıya gelir. Yıldırım karakteri Mete Başkanın ölüm emrini vermişti. Hain bir saldırıda ölen Mete Başkan için halen üzgün olan ekip yeni göreve konsantre oldu. Serdar'ın Yıldırım'ın özel kasasından çıkanları araştırırken bulduğu şey ise ekibi ve onu adeta şoka uğratır.

Serdar'ın babasının fotoğrafı özel eşyaların arasındadır. Buna anlama veremeyen Serdar ise ne yapacağını şaşırır. Kafasında pek çok soru ile başa çıkmaya çalışan Serdar; bu sorulara yanıt bulacak mıdır? Diğer yandan ekip Alman istihbaratı ile karşı karşıya gelir. Nasıl bir yol izleneceğinin belli olmadığı bu durumun sonuçları ise yeni bölümde yanıt bulacaktır. Mete Başkan'ın Serdar için bıraktığı izler Serdar ve ekip arasında bir fikir ayrılığına yol açar. Bundan sonra nasıl bir yol izleneceği ise 42. bölümde yanıt bulacaktır.

Etkili Senaryo Kaliteli Oyunculuklar

Senaryosu ve şahane oyunculuklarıyla çok konuşulan projeler arasında bulunan Teşkilat dizisinin 42. bölümü bol heyecan vaat ediyor. 10 Nisan pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisinde geçmişin açığa çıkması ve Mete Başkan'ın intikamı doludizgin devam ediyor. Yıldırım karakterinin kaçmak için hazırlık yaparken yarı yolda kalması da hayli heyecanlı sahneler arasındadır.

Serdar'ın küçük yaşta öldürülen ailesinden geriye kalan sırrın Yıldırım ile bağlantısının olabileceği ise Serdar için zorlu bir durum olarak yer alır. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal gibi genç oyuncuların yer aldığı Teşkilat dizisinde Turgut Tunçalp, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Gürkan Uygun, Serdar Yeğin ve Tuncer Salman gibi başarılı oyuncularda kadroda bulunan diğer isimler olarak öne çıkıyor. Teşkilat dizisi pazar akşamları TRT1 ekranlarında seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

Bu haber toplam 203 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.